Forum

Wątek - Zmiany dział wiersze
← powrót

Kto Post
Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2012-02-08 14:04:49

Od dziś aby ocenić wiersz należy mieć min. 10 logowań mamy nadzieje że ostudzi to nie których w tworzeniu fałszywych kont na chwilę po to aby tylko ocenić komuś wiersz na "1". Komentować można zawsze.
RattyAdalan
Avatar użytkownika - RattyAdalan
2012-02-08 14:21:26

Uważam, że to dobra decyzja. Mam pytanie, czy ostatnie zmiany wizualne portalu, sprawiły, ze nie działa on poprawnie na wszystkich przegladarkach? Zwykle korzystałam z Explorera, jednak ostatnio strona jest przesunieta w lewo i wszystko pomieszane, gdy wlaczam portal na tej przegladarce. Na Google Chrom i Mozilli tego nie ma. Pozdrawiam R.A.
Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2012-02-08 15:32:15

Które IE? Zmiany ciągną za sobą pewne ryzyko.
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
RattyAdalan
Avatar użytkownika - RattyAdalan
2012-02-08 18:19:52

Na Explorerze przesuwa się cala strona "Społeczność". Wszystko na siebie nachodżi. Powiększona i rozchodzaca sie na boki jest tez strona, gdy wchodze na czyiś wiersz, jednak da sie rozczytać w przeciwieństwie do społeczności. Nie wiem, czy ktoś tez ma podobny problem.
Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2012-02-08 21:39:52

Na Ie 9,8,7 nie widzę zmian ale przeniosę te wątek w inne miejsce jutro. Będziemy sobie to sprawdzać gdzie indziej : )
Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2012-02-08 21:40:26

Teraz zbanowanie użytkownika skutkuję wycofania jego ocen koniec bez podstawmy kontom oszustów.
Odpowiedz
1