Forum

Wątek - Zmiany - strona główna
← powrót

Kto Post
slk
Avatar użytkownika - slk
2012-09-27 16:10:19

Ponad rok pracy zajęły nam prace nad nową stroną główną serwisu, dostępną pod adresem www.granice.pl W końcu - udało się. Jest, działa, stanowi naszą nową wizytówkę. Trudno więc, byśmy nie zapytali w tym momencie - jak Wam się podoba? Czy to rzeczywiście zmiana na lepsze? Czy coś byście na niej zmienili? Czegoś brakuje? Z góry dziękujemy za wszystkie komentarze i sugestie.
RattyAdalan
Avatar użytkownika - RattyAdalan
2012-09-27 16:18:26

Jest o wiele lepsza, mniej chaotyczna. Chociaż nadal brakuje mi podkreślenia najważniejszych jej aspektów. Zmiana na ogromny plus. Miło widzieć, że portal się rozwija. Jestem tutaj dwa lata i mogę śmiało powiedzieć, że wiele tutaj się zmieniło. Gratulacje dla redakcji. Oby tak dalej! :)
slk
Avatar użytkownika - slk
2012-09-27 16:55:45

Dziękujemy, bardzo nam miło. Ale, Ratty, napisz, czym byłoby dla Ciebie podkreślenie najważniejszych aspektów serwisu? Chodzi o nowe teksty itd. czy o możliwości, jakie serwis daje użytkownikom? Chętnie będziemy serwis zmieniać dalej, ale wskazówki są bardzo cenne i potrzebne :-)
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
RattyAdalan
Avatar użytkownika - RattyAdalan
2012-09-27 18:09:12

Chodziło mi o jakiś baner na głownej, co ludzie moga zyskać logując sie na portal. Taka zachęcającą reklamę. Nowa strona głowna jest bardziej przejrzystsza niż poprzednia. Wczesniej wszystko mi się zlewało.
slk
Avatar użytkownika - slk
2012-09-27 18:39:01

Ale teoretycznie taki banner jest - pod "Wiadomościami dnia". Czy powinniśmy zwrócić uwagę na inne rzeczy, czy też jest to po prostu mało widoczne?
Geronimo26
Avatar użytkownika - Geronimo26
2012-09-27 18:54:34

Dla mnie zmiany są rewelacyjne, wielkie brawa!
RattyAdalan
Avatar użytkownika - RattyAdalan
2012-09-27 18:56:56

A tak, rzeczywiscie jest. Nie zauwazyłam go wczesniej.
ankeszu
Avatar użytkownika - ankeszu
2014-04-08 00:55:55

brakuje jak dla mnie - na stronie głównej albo w profilu użytkownika - jakiegoś odniesienia do Forum Pomocy. Przecież wiadomo, nie każdy na portalu z forum korzysta, a nie jest takie oczywiste, że Pomoc/FAQ/itd znajduje się właśnie na forum. Jak szukałam tego działu po raz pierwszy, to wygodniej było szukać w Google niż szperać po stronie :) Jak szukałam po raz drugi (po pewnym czasie), też robiłam to przez Google...
Odpowiedz
1