Forum

Wątek - Problem z edycją opowiadania
← powrót

Kto Post
art_roxana
Avatar użytkownika - art_roxana
2018-08-18 07:09:41

Witam ponownie, mam pytanie odnoście edycji opowiadania. Opowiadanie jest ukryte. Zanim je opublikuje chciałam je dokładnie sprawdzić, bo różnie to bywa (źle wstawione przecinki, spacje itd. czasem tak mam po opublikowaniu- nie wiem czemu).

Wchodzę na edycję ukrytego opowiadania chcąc poprawić tytuł, źle wstawione spacje przy przecinkach (choć ja je wspiuje poprawnie) i wyśrodkowanie (które za każdym razem ucieka na lewą stronę i trzeba ręcznie jeszcze raz wyśrodkowywać).

Po poprawie wymienionych błędów klikam "edytuj opowiadanie" i wychodzi mi komunikat, że edytuje puste opowiadanie i edycja jest niemożliwa....
Co robię źle? Proszę o pomoc.

Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2018-08-18 18:30:01

Przekazujemy do działu technicznego

art_roxana
Avatar użytkownika - art_roxana
2018-09-20 16:47:24

Mija miesiąc a ja wciąż nie mogę edytować opowiadania. Żadnego, czy to ukryte czy to opublikowane... Cały czas ten sam komunikat, że wstawiam puste opowiadanie. Dlaczego?

Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2018-10-29 21:58:33

@art_roxana  sprawdziliśmy i wszystko działa poprawnie. Proszę o wersje przeglądarki i tytuł opowiadania.

art_roxana
Avatar użytkownika - art_roxana
2018-11-23 21:32:21

firefox quantum . (nie wiem czy o to chodziło...) a chodzi mi o edycję któregokolwiek opowiadania (np. Ramoneska). Nie ważne czy chce edytowac stare, opublikowane czy nowe (opublikowane/ ukryte). Na każdym jakie tylko dodałam na granicach próbowałam "edycji" i ciągle "puste opowiadanie".
Edycja wierszy działa, opowiadania klapa.

Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2018-12-01 16:09:02

@art_roxana przeglądarka wygląda dobrze ale nie możemy zreprodukować błędu. Czy możesz spróbować na innej przeglądarce np. Chrome lub IE ? A może masz jakiś plugin jak adblocker w swojej przeglądarce.

1