Forum

Wątek - Blogi
← powrót

Kto Post
speedi
Avatar użytkownika - speedi
2011-12-22 11:13:43

Przy próbie wejścia na stronę: http://www.granice.pl/blog.php pojawia się komunikat: Podstrona tymczasowo wyłączona. Z kolei przy próbie wejścia na konkretną stronę bloga: It works! This is the default web page for this server. The web server software is running but no content has been added, yet. Nie znalazłem informacji, że są jakieś problemy z blogami. Czy rzeczywiście są?
Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2011-12-22 11:25:05

Jest bardzo duży problem z blogami ale postaramy się do jutra go rozwiązać
Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2011-12-26 18:11:38

Blogi w stopniu 1/2 powróciły. Pracujemy dalej.
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
kasandra83
Avatar użytkownika - kasandra83
2011-12-26 20:11:37

W dalszym ciągu mam problemy z wystawianiem ocen do wierszy i komentowaniem... Wylogowuje mnie wówczas samoczynnie. :(
Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2011-12-26 20:35:11

CZY PANI NIE POTRAFI OBSŁUGIWAĆ FORUM TO NIE JEST MIEJSCE NA TERN PROBLEM !!!
bachacz
Avatar użytkownika - bachacz
2013-08-24 09:10:41

Przewertowałam forum, aby nikt nie zarzucił że nie umiem obsługiwać, postaram się krótko wyłuszczyć swoje zapytanie. Czy blogi na tym portalu znajdujące się w rubryce "Polecane blogi" to widma,których część po prostu nie ma? W tym swoistym rankingu pięć ostatnich ( od dołu rubryki) to coś w czym nie ma żadnych notatek moje pytanie brzmi : czy skoro te publikacje są polecane to czy ktoś to w ogóle czyta? Mam nadzieję na odpowiedź i jakąś reakcję . Pozdrawiam
slk
Avatar użytkownika - slk
2013-08-24 09:16:50

bachacz - pracujemy nad zmianą szaty graficznej działu "Blogi". Wówczas zamiast zakładki "Polecane blogi" pojawią się "Polecane notki", aktualizowane na bieżąco. W tej chwili ta sekcja funkcjonuje rzeczywiście niepoprawnie. Pozdrawiam
bachacz
Avatar użytkownika - bachacz
2013-08-24 09:29:57

Dziękuję za wyjaśnienie i liczę na dynamikę w tej kwestii. Obecnie wśród prawdziwych perełek polecanych są zupełne "pustostany" i trwa ten stan już od dłuższego czasu wierzę, że to się zmieni aby "Granice" były bardziej atrakcyjne i tętniące życiem. Miłego dnia .
slk
Avatar użytkownika - slk
2013-08-24 09:46:11

bachacz - zadziałaliśmy. Może mało efektownie na razie, ale bardzo dynamicznie :) Pozdrawiam
bachacz
Avatar użytkownika - bachacz
2014-02-10 15:57:30

Ponownie wynurzam się z pytaniem, na które mam nadzieję uzyskać odpowiedź. Po kliknięciu na "czytaj dalej" przy blogach wyświetla mi się biały ekran bez żadnych komunikatów. Myślałam, że to może wina przeglądarki jednak na innych mam ten sam problem. Moje pytanko : czy ta sytuacja jest wynikiem jakichś prac informatycznych, czy też ten błąd występuje tylko u mnie?. Bardzo proszę o sprawdzenie, i odpowiedź. Pozdrawiam.
slk
Avatar użytkownika - slk
2014-02-10 18:16:55

bachacz - słuszne spostrzeżenie. Już zgłaszamy problem naszemu programiście.
bachacz
Avatar użytkownika - bachacz
2014-02-10 18:20:15

Dziękuję.
bachacz
Avatar użytkownika - bachacz
2014-02-14 13:58:59

Czyżbym się pospieszyła z podziękowaniami, a może programista na urlopie. Blogów jak nie było widać tak w dalszym ciągu ich nie ma. Pozdrawiam.
bachacz
Avatar użytkownika - bachacz
2014-09-24 21:28:06

Od dwóch dni mam problem z umieszczaniem notatek na blogu. Być może sedno tkwi w moim komputerze, jednak nie potrafię rozgryźć problemu. Po próbie zapisu wyskakuje komunikat : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'Times New Roman', serif;">Pis' at line 1. Jeśli ktoś może mi pomóc w rozwiązaniu tego problemu, bardzo proszę.
bachacz
Avatar użytkownika - bachacz
2014-09-25 15:15:24

Przepraszam za niecierpliwość, czy ktoś może odpowiedzieć na mojego wcześniejszego posta i pomóc. Pozdrawiam
Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2014-09-25 18:43:28

Dobry wieczór, dziękujemy za zgłoszenie usterki została ona już usunięta. W przypadku dalszych komplikacji proszę pisać na bok@granice.pl
bachacz
Avatar użytkownika - bachacz
2014-09-25 20:43:35

Witam z przeogromną radością. Dziękuję za pomoc i szybkie działanie z tak pozytywnym skutkiem. Pozdrawiam .
bachacz
Avatar użytkownika - bachacz
2014-12-04 18:57:32

Witam, z racji pewnej przypadłości polegającej na częstym korzystaniu z funkcji blogów, być może staje się to przyczyną, że częściej niż inni zauważam zaistniałe błędy. W dniu dzisiejszym gdzieś zanikła możliwość wejścia w którykolwiek blog. Po próbie otworzenia strony następuje przekierowanie na stronę główną portalu. Proszę o sprawdzenie na czym polega ten problem. Pozdrawiam.
slk
Avatar użytkownika - slk
2014-12-05 12:29:16

bachacz - bardzo się cieszymy, że wyłapuje Pani i na bieżąco zgłasza błędy. Teoretycznie problem powinien już być rozwiązany. Pozdrawiamy i dziękujemy!
bachacz
Avatar użytkownika - bachacz
2014-12-05 16:13:58

Już jest wszystko w porządku. Dziękuję za szybką reakcję . Pozdrawiam.
Odpowiedz
1