Forum

Wątek - Komentarze widmo
← powrót

Kto Post
Pilar
Avatar użytkownika - Pilar
2012-03-09 15:50:32

Witam! Dzisiaj na swoją pocztę e-mailowa dostałam trzy powiadomienia o nowych komentarzach do "Kocham Cię - wyznanie miłości, czy tylko zwykłe słowa?" Po wejściu w opowiadanie, tu na stronie nie zauważyłam nic poza napisem: Napisz co sądzisz o tym tekście..." a w jednym z e-maili treść komentarza była następująca:" Całkowicie się z Tobą zgadzam.W dzisiejszych czasach kochamy bardzo wiele rzeczy.Słowo 'kocham' słyszymy tak często,że powoli staje się zwykłym słowem." Kolejne dwa e-maile zawierały puste komentarze. Chcę, więc spytać, czy to jakiś chochlik, czy błąd?
oleczka31
Avatar użytkownika - oleczka31
2012-03-11 14:30:36

Straciłam wiele pozytywnych komentarzy, które były pod tekstami.Któregoś dnia zniknęły ( oczywiście w mojej poczcie były).Wstawiono mi kom. testowy, który niczego nie wyjaśnił...
Pilar
Avatar użytkownika - Pilar
2012-03-11 15:20:02

To musi być, jakiś błąd, którego testowe i zdawkowe wstawiane komentarze nie wyjaśniają. Przecież wiele osób dodaje do tekstów komentarze i są one widoczne. Proszę administrację o przyjrzenie się tej sprawie.
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
Pilar
Avatar użytkownika - Pilar
2012-04-04 15:39:30

Odnośnie komentarzy. Mam jeszcze jedną wątpliwość. Proszę mi wyjaśnić, czy jest jakiś limit na komentarze? Pod ostatnimi moimi tekstami - w opowiadaniach, czyli jednymi z ostatnich rozdziałów "Na rozdrożu" dostałam kilkanaście komentarzy. Po jakimś czasie zauważyłam, że one gdzieś znikają. Tak, jakby miało być ich tylko kilka, by były widoczne na jednej stronie. Więc pytam, co z resztą? Żeby nie było wątpliwości osoby, które je wystawiają są na tym wortalu i są jak najbardziej aktywne. Tak z innej beczki jest również problem z czatem. Rozmawiając z jedną osobą wyskakują mi dwa okna rozmowy (z tą samą osobą) w jednym piszę ja a w drugim dostaję odpowiedź tej drugiej osoby. Nachodzące reklamy na okienko czatu również nie poprawiły się.
Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2012-04-10 12:47:32

Problem zlokalizowany rozwiązanie w tym tygodniu
Pilar
Avatar użytkownika - Pilar
2012-04-10 19:42:32

Cieszę się z tego :) Dzisiaj umknął mi kolejny komentarz.
Odpowiedz
1