Forum

Wątek - Korekta
← powrót

Kto Post
Pilar
Avatar użytkownika - Pilar
2012-04-12 13:13:45

Dlaczego korekta nie działa? Chciałam dzisiaj nanieść kilka poprawek, łącznie z naniesieniem kursywy i pogrubieniem tekstu i... nic. Ile razy bym nie próbowała jest to samo, czyli nic!!! Przy jednym z podtytułów wyskoczył mi - łaskawie - kod z palety kolorów, oznaczający czarny kolor. To jest już enty błąd. Proszę o naprawienie tego.
Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2012-04-14 10:44:59

Czy dalej występuję problem?
Pilar
Avatar użytkownika - Pilar
2012-04-14 13:05:31

Niestety tak. Błędy, czyli literówki, ortgrafy się poprawiają, jednak nie mogę ani pogrubić, ani pochylić tekstu - a niestety to mi jest często potrzebne.
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
Pilar
Avatar użytkownika - Pilar
2012-04-24 09:18:43

Szanowna Administracjo! Ratunku! Jestem tu, jak widać dłuższy czas. Publikuję, uczę się czytam,zamierzam zostać tu bardzo długo, ale... No właśnie tu jest ale. Korekta nadal nie działa. Poprawia błędy, literówki, ale co z wyglądem graficznym? Kursywy pogrubienia itp? To nie działa! Drugą usterkę - dziwną - zgłosiłam na mini czacie. Otóż w niedzielę rozmawiałam ze znajomą z granic. Przy pożegnaniu wystąpiło zawirowanie w związku z czym moja wiadomość powędrowała do osoby, której nie miałam na liście znajomych (jeszcze). Nie chodzi mi o tą osobę - bo jest bardzo miła i sympatyczna, więc tu wszystko w porządku. Chodzi o to, ze jeśli tak się stało to musi być, jakaś luka, która to poczyniła. Każda nasza rozmowa jest ważna i prywatna. Dlatego, proszę o chociaż sprawdzenie, co to mogło być, bez wcześniejszego spisywania mojego zgłoszenia, jako "technicznie raczej niemożliwe". Pozdrawiam serdecznie!!
Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2012-04-26 13:57:03

Co do MiniCzatu rozmowa była ze mną i tak jak pisałem technicznie nie jest to możliwe, przetestowaliśmy wszystkie kombinacje i nie mam pojęcia jak to się stało jedyna możliwość to zerwanie połączenie i utrata sesji użytkownika. Drugie, proszę podać przeglądarkę wymagany jest min IE 8 lub Firefox
Pilar
Avatar użytkownika - Pilar
2012-04-26 18:39:46

Korekta: Używam Firefoxa - aktualizacje, wtyczki itp są. Pliki cookie czyszczę codziennie. Czat: Skoro jednorazowo wystąpiła taka pomyłka musi być, jakaś luka. Okienka z tą samą osobą, z którą rozmawiam w dalszym ciągu wyskakują podwójnie. Pozdrawiam :)
Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2012-04-27 11:39:02

Rozumie że rozmawiam o korekcie wierszy, mogę prosić o printscreen na admin@granice.pl/
Pilar
Avatar użytkownika - Pilar
2012-04-27 15:44:17

O korekcie wierszy nie mogę nic powiedzieć, bo w wierszach nie używam kursyw, a błędy się poprawiają a w prozie wygląda to tak, ze często używam cytatów bohaterów i potrzebuję kursyw, pogrubienia itp., a to nie działa.
Pilar
Avatar użytkownika - Pilar
2012-04-27 15:57:36

Korekta naprawiona:) Serdecznie dziękuję za pomoc i poświęcony czas :) Pozdrawiam
Odpowiedz
1