Forum

Wątek - Powiadomienia, których brak
← powrót

Kto Post
Pilar
Avatar użytkownika - Pilar
2012-07-16 13:42:28

Pragnę zgłosić dotąd śpiącej administracji kolejny błąd. Od jakiegoś czasu powiadomienia o komentarzach nie działają. Mimo zaznaczenia tej opcji podczas publikacji na mojej skrzynce nie ma żadnego powiadomienia. Panie Nektus, gdzież Pan jest? Jestem gotowa stwierdzenia, że zaczynam tęsknić:) Pobudka:) Wiem, ze są wakacje, czas urlopów, ale niech ktoś się chociaż na chwilę tu pojawi. Pomocy:)
Mimozami
Avatar użytkownika - Mimozami
2012-07-16 16:02:28

Przecież, jeśli jest tak, jak zarzucasz, to tego postu załoga nie zobaczy. Moje powiadomienia działają. Być może jest to błąd występujący na Twoim koncie, jakiś bug zwyczajny. Jeśli wiesz, do kogo zgłaszać (nie wiem kim jest pan Nektus), może prywatna wiadomość pomoże, z podaniem specyfikacji komputera i informacjami o przeglądarce, z której korzystasz.
Pilar
Avatar użytkownika - Pilar
2012-07-16 17:55:28

Chyba się rozminęłyśmy, ja mówię o powiadomieniach podczas publikacji, których z tego, co wiem nie tylko ja nie dostaję mimo ZAZNACZANIA tej opcji. Nie ma mowy o bug`u nie ma mowy, ani specyfikacjami (no chyba, ze wszystkie komputery i w pracy i w domu są złe).
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
RattyAdalan
Avatar użytkownika - RattyAdalan
2012-07-16 21:27:06

Szczerze mówią, mam ten sam problem, co kolezanka Pilar.
madak
Avatar użytkownika - madak
2012-07-16 22:50:41

Witajcie! Przekazałam informację o problemie naszemu administratorowi. Niestety, jak być może widzieliście w profilu serwisu na Facebooku, mieliśmy włamanie w redakcji i staramy się po nim pozbierać. Obiecujemy jednak, że zajmiemy się tą sprawą. Od siebie tylko zapytam - czy na pewno w profilu macie ustawiony poprawny adres e-mail? Wiem, że to wydaje się oczywiste, ale czasami o takich rzeczach najłatwiej jest nam zapomnieć. Pozdrawiam Was ciepło!
Pilar
Avatar użytkownika - Pilar
2012-07-17 01:13:31

Mi na e-maila podanego przy rejestracji dochodzi tzw. newseller, czyli e-mail jest dobry. To jest kolejny mały błąd do korekty:)
oleczka31
Avatar użytkownika - oleczka31
2012-07-17 09:42:35

Do mnie również powiadomienia nie dochodzą.
Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2012-07-17 20:35:41

Komentarze przy wierszach czy opowiadaniach ?
Pilar
Avatar użytkownika - Pilar
2012-07-17 23:34:32

U mnie przy jednym i drugim. Nie dochodzą również wiadomości, powiadamiające o nowej wiadomości. Dochodzi jedynie newseller.
Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2012-07-18 08:46:05

Proszę sprawdzić teraz i raportować czy coś się poprawiło
Pilar
Avatar użytkownika - Pilar
2012-07-18 13:28:47

Powiadomienia w wierszach i opowiadaniach naprawione:) Serdecznie dziękuję:) Pozdrawiam.
Odpowiedz
1