Forum

Wątek - Nowa szata graficzna serwisu - propozycje kolejnych zmian
← powrót

Kto Post
Flusz
Avatar użytkownika - Flusz
2018-11-06 11:20:31

Właśnie zauważyłam brak jednej opcji przy dodawaniu książek do bazy portalu. 

Mianowicie, nie da się dodać połówkowych tomów - a jak wiadomo nie od dziś, autorzy często tworzą jakieś książki między głównymi częściami cyklu i sami określają je połówkowymi tomami np. 0,5 / 1,5 / 2,5 itd.

A na portalu nie ma możliwości dodania takiej wartości.

slk
Avatar użytkownika - slk
2018-11-06 20:51:42

@Flusz  Hej, a spróbuj zmoderować tę książkę (albo podeślij przykład, proszę) i wpisać 4,5, ewentualnie 4kropka5 (kropkę zamień na właściwy znak tu nie chce się zapisać zmiana z jakiegoś dziwnego powodu) Bo na moje oko jedna z tych opcji powinna zadziałać. 

Flusz
Avatar użytkownika - Flusz
2018-11-06 22:36:53

 @slk Próbowałam tak zrobić jak dodawałam tę książkę do bazy -> (tu był link, ale również nie działa... - a książka, którą tu podlinkowałam to The Lost Sisters - Holly Black) bo jest to tom 1,5 ale właśnie ani z kropką, ani z przecinkiem się nie dało. Wyświetlała mi się informacja w ramce "Podaj prawidłową wartość. Dwie najbliższe prawidłowe wartości to 1 i 2."

Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
slk
Avatar użytkownika - slk
2018-11-06 22:58:31

@Flusz  Udało mi się poprawić. Zleciłem programiście sprawdzenie, z czego mogło wyniknąć to, że wyskakiwał Ci błąd – gdyby się powtarzał, daj znać, proszę. 

Flusz
Avatar użytkownika - Flusz
2018-11-10 10:49:38

@slk - znowu ta sama sytuacja - dodałam do bazy ksiażkę "Diamond Fire" Ilony Andrews - i ta ksiażka jest tomem 3,5 a znowu nie da się dodać takiej wartości ani używając kropki, przecinka, ani innego znaku.

slk
Avatar użytkownika - slk
2018-11-10 23:22:32

@Flusz  poprawione i uaktywnione :)