Forum

Wątek - Recenzje
← powrót

Kto Post
Uleczkaa38
Avatar użytkownika - Uleczkaa38
2013-12-18 18:51:59

Czy z okazji zbliżających się Świąt, istnieje szansa na taki miły prezencik od redakcji, w postaci zamieszczenia wszystkich zaległych recenzji od Nas i przyznania z anie skromnej liczby punkcików..:)?
slk
Avatar użytkownika - slk
2013-12-18 22:23:39

Uleczkaa38 Bardzo chętnie taki prezencik byśmy wręczyli wraz z punktami, ale proszę zwrócić uwagę, że to jest kilkaset tysięcy znaków do zredagowania. Przy naszych skromnych siłach jest to po prostu niemożliwe, a zlecenie tego na zewnątrz kosztowałoby ponad 40 tysięcy złotych. Niestety, takimi środkami nie dysponujemy :(
violabu
Avatar użytkownika - violabu
2013-12-19 09:34:31

Jeśli jest taki natłok recenzji, z którymi Granice.pl sobie nie radzą czasowo, to może zmniejszyć ilość przyznawanych punktów i sprawdzać recenzje jedynie pod względem formalnym (m.in. ilość znaków), a nie merytorycznym. W przypadku, gdyby daną recenzję dotknęło takie szczęście, jak oko redaktora, który je poprawia, to wtedy czytelnik mógłby otrzymać dodatkowe punkty. Taki sposób zniwelowania problemu wydaje mi się dobry, ponieważ nie uważam za właściwe drastyczne zmienianie czyjegoś tekstu. Zdarzyło się bowiem, że moja recenzje została poprawiona sposób niezgodny z moim zamysłem. Redaktor poprawiający napisał w mojej recenzji, że książka jest trudna w odbiorze, pomimo tego, że ja niczego takiego nie napisałam, a jedynie, że miało miejsce przemieszanie faktów i trudno się czyta, co nie oznacza, że książka jest ciężka w odbirze (należała do nurtu lekkiego).
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
Odpowiedz
1