Forum

Wątek - Edycja książek
← powrót

Kto Post
violabu
Avatar użytkownika - violabu
2014-04-28 11:44:00

Droga Redakcjo, czy jest możliwość stworzenia opcji dodawania przez użytkowników zdjęć książek, które przy tytule nie mają właściwych okładek, tylko napis "okładka tymczasowa"?
Ivy
Avatar użytkownika - Ivy
2014-04-29 15:52:15

Też byłabym za taką opcją ,nie lubię jak książka '' nie ma okładki '' :(
takahe
Avatar użytkownika - takahe
2014-04-29 16:33:44

Nie będzie to chyba zaskoczeniem że ja też nie lubię gdy nie widać okładki. Jednak podejrzewam że sprawa z umożliwieniem użytkownikom dodawania okładek będzie podobna jak dyskutowana już wcześniej ogólna możliwość edycji. Jest to nie małe przedswięwzięcie a redakcja obawia się powstania bałaganu. Ale chętnie przeczytam opinie redakcji na ten temat :)
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
slk
Avatar użytkownika - slk
2014-04-29 21:36:40

Pomysł bardzo dobry, realizacja techniczna - trudniejsza. Ale postaramy się rzecz przepracować i wdrożyć tu jakieś rozwiązanie.
vaapu
Avatar użytkownika - vaapu
2017-02-16 11:16:13

W kwestii okładek książek (ten temat wydał mi się najbardziej odpowiedni, ale być może słabo szukałam) - jak to jest z dodawaniem wysłanych mailowo okładek? Wysłałam kilka w ubiegłym tygodniu i chętnie dorzuciłabym kolejne, ale nie widzę, żeby tamte zostały dodane, nie dostałam też żadnej odpowiedzi. Oczywiście rozumiem, że może to trochę potrwać, z drugiej jednak strony do tej pory książki, które dodawałam, były akceptowane dość szybko i sądziłam, że podobnie będzie z okładkami.
vaapu
Avatar użytkownika - vaapu
2017-03-03 14:34:15

Rozumiem w takim razie, że nie ma sensu wysyłanie brakujących okładek.
MonikaP
Avatar użytkownika - MonikaP
2019-07-03 14:59:43

@slk nie mogę dodać oryginalnego tytułu do książki "Zulejka otwiera oczy". Chyba wcześniej już dodawałam tytuły cyrylicą i działało, teraz się nie udaje :/

Odpowiedz
1