Forum

Wątek - Korekta opowiadania
← powrót

Kto Post
barbara211
Avatar użytkownika - barbara211
2011-01-03 22:06:07

W dniu dzisiejszym kilkarotnie próbowalam skorygować zamieszczoną kolejną część opowiadania. Niestety pomimo informacji, iż opowiadanie zostało poprawione, poprawki się nie dokonały. Zaznaczam, że kilkarotnie ponawiałam próby ... bez skutku. Proszę o pomoc.
Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2011-01-08 18:44:56

Proszę spróbować dziś problem powinien ustąpić !
barbara211
Avatar użytkownika - barbara211
2011-01-10 20:28:19

Bardzo dziękuję za pomoc i odpowiedź. Już wszystko ok. Pozdrawiam - Barbara
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
barbara211
Avatar użytkownika - barbara211
2011-05-01 18:52:44

Cierpliwie czekam na efekty. Zgłosiłam grzecznie mailem problem dosyć dawno, zgodnie z instrukcją Administratora i niestety nawet słowa odpowiedzi. Nadal moje części opowiadania są częściami opowiadań autora o nicku Lidziak.
Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2011-05-03 20:15:04

Zrobiono, następny razem proponujemy zrobić nowy tom i przepisać wszystkie rzeczy do niego, chodź mamy nadzieje że więcej takie usterki nie będzie. Pani Barbaro jedyne co pozostało poukładać dobrze opowiadania w tomu !
RattyAdalan
Avatar użytkownika - RattyAdalan
2011-05-03 20:57:39

Kilka dni temu wysłałam wiadomośc do redakcji z prośbą o usunięcie błedu w opisie ksiażki, która dodałam. Zamiast opisu ksiązki został dodany komentarz do wiersza uzytkowniczki Esti. Piszę ponownie o tym na forum, ponieważ opis nadal nie został zmieniony, jak również nie otrzymałam odpowiedzi na zgłoszony bład od redkacji. Chciałabym rowniez ponowić pytanie o usunięcie komentarzy uzytkowniczki Kasandry83 spod mojego wiersza "Na pokuszenie", komentarze były analizą mojego utworu i w zaden sposob nie łamały regulaminy portalu, a jednak bez mojej wiedzy zostały usunięte. Dziwi mnie ten fakt, było również widać, że akceptuje wypowiedzi Kasandry83. Jestem zaskoczona ostatnio widocznym działaniem administracji...Pozdrawiam R.A.
barbara211
Avatar użytkownika - barbara211
2011-05-10 21:44:52

Dziękuję za zlikwidowanie pomieszania moich opowiadań z opowiadaniami innego autora. Niestety nadal nie do końca został naprawiony błąd. Moje opowiadania (części od I do X) pt. "Tak jest lepiej" stanowiły części tomu pt. Wiedziałeś. Teraz zostały przpisane jako części do tomu pt. "Tak jest lepiej część VI" i niestety nadal nie da się dopisać innego tytułu tomu. Tak więc bardzo proszę o pomoc we właściwym uporządkowaniu kolejnych części w tomie pt. "WIEDZIAŁEŚ".Z pozdrowieniami dla administracji wortalu - Barbara "
Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2011-05-19 11:47:40

Pani Barbaro u nas niema problemu z zakładanie tomów i przypisywaniem ich do opowiadań, proszę dokładnie opisać gdzie jest problem. My próbowaliśmy taką ścieżkę, wejść w opcje tomy, stwórz nowy tom, wracamy do edycji opowiadań i zmieniamy tom na właściwy, po przypisaniu wszystkich tomów układamy je w odpowiedniej kolejności.
EmnildaAmelberga
Avatar użytkownika - EmnildaAmelberga
2012-03-11 11:55:14

Przez kilka ostatnich dni próbowałam poprawić błędy w moim opowiadaniu "Bestia" i dzisiaj w opowiadaniu "Klątwa zazdrosnej czarownicy", wyświetlił mi się komunikat, że poprawki zostały naniesione, ale po wyjściu z korekty, wszystko wróciło do porzedniej formy. Błędy cały czas są, pomimo tego, że kilka razy próbowałam je poprawiać. Czy mogliby państwo coś z tym zrobić?
oleczka31
Avatar użytkownika - oleczka31
2012-03-11 13:51:51

Kliknęłaś zapisz, na dole ?
EmnildaAmelberga
Avatar użytkownika - EmnildaAmelberga
2012-03-11 14:29:48

Tak, za każdym razem klikałam na zapisz, wyświetlał się komunikat, że poprawiono opowiadanie, a kiedy opuściłam korektę okazało się, że nic się nie zapisało.
art_roxana
Avatar użytkownika - art_roxana
2018-08-10 16:00:24

Witam, mam pytanie odnoście edycji opowiadania. Opowiadanie jest ukryte. Zanim je opublikuje chciałam je dokładnie sprawdzić, bo różnie to bywa (źle wstawione przecinki, spacje itd. czasem tak mam po opublikowaniu- nie wiem czemu).

Wchodzę na edycję ukrytego opowiadania chcąc poprawić tytuł, źle wstawione spacje przy przecinkach (choć ja je wspiuje poprawnie) i wyśrodkowanie (które za każdym razem ucieka na lewą stronę i trzeba ręcznie jeszcze raz wyśrodkowywać).

Po poprawie wymienionych błędów klikam "edytuj opowiadanie" i wychodzi mi komunikat, że edytuje puste opowiadanie i edycja jest niemożliwa....
Co robię źle? Proszę o pomoc.

Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2018-11-18 12:24:17

Problem powinnien być już  rozwiązany, proszę sprawdzić jeszcze raz. Jak nie działa proszę podać nazwę opowiadania.

slk
Avatar użytkownika - slk
2018-11-18 21:12:01

@art_roxana Kolega @Nektrus zapomniał Cię oznaczyć w odpowiedzi – sprawdź, proszę, czy udało się nam rozwiązać problem :) 

Odpowiedz
1