Forum

Wątek - Dobry film
← powrót

Kto Post
ewaa
Avatar użytkownika - ewaa
2010-11-12 22:26:57

"Zielona Mila"... świetny film ,znakomita obsada
ffiona902
Avatar użytkownika - ffiona902
2014-01-23 17:22:31

Polecam "Trzy metry nad niebem" - romans, ale bardzo ciekawy, bez przesadnego słodzenia, z prawdziwym przesłaniem i w przeciwieństwie do innych "romansideł" nie kończy się szczęśliwie. No i jest na kogo popatrzeć. ;)
Anisa2283
Avatar użytkownika - Anisa2283
2014-04-24 13:12:15

Postanawiam odświeżyć temat, wiem, że wątek nie jest na temat nowości, ale ja postanowiłam napisać tu o pewnym filmie, a mianowicie o filmie "Noe - wybrany przez Boga" film niby przewidywalny, a jednak niekoniecznie.. film zaskakuje i jest pełen emocji, polecam:) jeżeli macie swoją firmę i jesteście zainteresowani wdrożeniem systemu CRM tutaj dowiecie się wszystkiego na ten temat http://mediocrea.blog.com/ zapraszam zainteresowanych
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
OrphaKrk2252
Avatar użytkownika - OrphaKrk2252
2014-05-22 13:33:00

Oglądaliście może film "Kwiat Pustyni" - film powstał Wojtkowiak faktach autentycznych na podstawie książki o tym samym tytule, książka opowiada o przeżyciach i sposobie traktowania kobiet w krajach afrykańskich, film tak samo jak książka wzrusza, jest pełen emocji.. polecam.. Długo się zastanawiasz nad jakimś to pomysłem na udane wakacje ? Nie wiesz gdzie to należy pojechać ? Przede wszystkim popatrz na tą stronę http://hotelenoclegi.yolasite.com/ i wybierz coś z tego.
Kaena
Avatar użytkownika - Kaena
2014-05-22 16:15:57

To prawda - "Kwiat pustyni" to świetny film, który porusza widza do głębi. OrphaKrk2252: Fakty już tak mają, że są autentyczne. Pozdrawiam serdecznie.
aniceta77
Avatar użytkownika - aniceta77
2014-06-02 22:12:46

Po obejrzeniu "Kwiatu pustyni", a wcześniej po lekturze książki mam wrażenie, że tamtejsze dziedzictwo, tradycjonalizm w najgorszym tego słowa znaczeniu. Oczywiście mam na myśli fakt obrzezania kobiet w Somalii, jak również jego następstwa.
YANG87
Avatar użytkownika - YANG87
2014-06-28 21:12:06

Ja również bardzo polecam film trzy metry nad niebem niby banalny ale nie do końca bardzo mi się podobał, a zielona mila to film który oglądałam już kilka razy i za każdym razem bardzo mnie wzrusza ...
Domawit77
Avatar użytkownika - Domawit77
2014-07-02 21:51:42

Ja ostatnio po raz kolejny obejrzałam film cudowne dziecko i oczywiście po raz kolejny bardzo się wzruszyłam, naprawdę jest to piękny film ... polecam wszystkim tym którzy jeszcze go nie oglądali ...
MRTEMPIE78
Avatar użytkownika - MRTEMPIE78
2014-07-21 23:38:21

Ja bardzo lubię filmy które mnie wzruszają i czesto do nich wracam ... do moich ulubionych należy oczywiście zielona mila, cudowne dziecko, pamiętnik i wiele innych, które ujmują mnie za serce, piękne filmy
Delphia82
Avatar użytkownika - Delphia82
2014-07-24 11:41:08

Oglądał ktoś z Was film, no może raczej horror o tytule Mama? Mi zdarzyło się, choć horrorów nie lubię, ale ten film naprawdę znakomity i wart obejrzenia, trochę psychologiczny , wart przemyśleń , nawet dla kogoś kto nie lubi horrorów tak jak ja :)
UltraBriana70
Avatar użytkownika - UltraBriana70
2014-08-01 12:43:21

Niestety ale "Mama" to jeden z gorszych filmów jakie w swoim życiu widziałem (a trochę już mi się udało ich zobaczyć). Typowy w dzisiejszych czasach horror gdzie jedyną próbą przestraszenia widza są momenty gdy coś znienacka wyskakuję na ekranie. Z początku może i miał potencjał ale zaraz po czołówce stał się zupełnie przewidywalny.
OrphaKrk2252
Avatar użytkownika - OrphaKrk2252
2014-08-07 23:02:33

Dla mnie horror musi mieć swój klimat a mama go ma dawno żaden film mnie nie trzymał 100 minut w napięciu a tą ocenę 5,9 to można w d... wsadzić niema ona nic wspólnego z rzeczywistością. P-o-l-e-c-a-m!!!
VirginaKrk1888
Avatar użytkownika - VirginaKrk1888
2014-08-12 19:05:30

Historia zdaje się być niebanalna, ciekawa, idealnie nadaje się na dobry horror. Grający główne role Chastain i Coster-Waldau to znakomici i niezwykle utalentowani aktorzy, którzy naprawdę mogą wiele widzom zaoferować. Co zatem zawiodło? Niestety, Mama okazała się wielkim niewypałem
Cruz2201
Avatar użytkownika - Cruz2201
2014-08-22 22:55:04

Pochodzące z Hiszpanii rodzeństwo, w ciągu jednego dnia w 2006 roku, zrealizowało film, który miał być swego rodzaju ćwiczeniem stylizacyjnym mającym udowodnić, że Andy poza pełnymi humoru reklamami jest w stanie zrealizować coś mrocznego.
KARLA94
Avatar użytkownika - KARLA94
2014-09-10 19:06:09

Ja ostatnio obejrzałem Strażników galaktyki i muszę przyznać że film naprawdę świetny ... zrobił na mnie wrażenie choć szedłem z do kina z pewną rezerwa ponieważ większość filmów mnie ostatnio zaskakiwało ale negatywnie ten jednak polecam szczególnie w 3d
Hilma2460
Avatar użytkownika - Hilma2460
2014-10-07 15:35:31

jak dla mnie z fantastyki są fajne filmy, uwielbiam tą grafikę, która jest tworzona do tego rodzaju filmów, przykładowo fajnymi filmami są wszystkie części hobbita ( niedługo pojawi się kolejna część )
EJULIENNE2422
Avatar użytkownika - EJULIENNE2422
2014-10-11 18:16:40

dla mnie najlepszym filmem ostatnich czasów są nietykalni, świetna komedia, idealna właśnie na taki dzień jak dzisiaj, jeśli jeszcze nie zdążyliście go obejrzeć to koniecznie włącznie go sobie od razu, najlepiej smakuje z herbatą i czekoladą, udany wieczór gwarantowany :)
NICKIE74
Avatar użytkownika - NICKIE74
2014-10-13 11:58:16

A ja wracam świeżo po premierze filmu Bogowie opowiadającym o znanym Polskim kardiochirgu, świętej pamięci Zbiegniewie Relidze. Film ten trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty, aż ciężko było się po seansie podnieść z krzeseł tak przygniata
Esmeralda
Avatar użytkownika - Esmeralda
2014-12-03 15:45:16

Ja preferuję thrillery, filmy psychologiczne. Mniam :D Polecam z całego serca "The Call" z Halle Berry, trzyma w napięciu do samiuskiego końca, nie znam osoby, ktora nie bylaby nim zachwycona. Niedawno obejrzałam film z 2006 roku bodajże pt."Lęk pierwotny", równie świetny. Rola Edawrda Nortona- brak słów :D
inka28
Avatar użytkownika - inka28
2016-02-12 11:58:18

A oglądał ktoś może Dla niej wszystko, bardzo wzruszający film,chciałabym żeby mnie kiedyś ktoś tak kochał jak główną bohaterkę.Jest to film, o tym jak kobieta zostaje niesłusznie skazana za zabójstwo, a mąż za wszelką cenę próbuje ją wydostać z wiezienia. polecam również film z Sandrą Bullock Przeczucie, kobieta traci męża wypadku samochodowym,gdy wstaje następnego ranka widzi męża w kuchni i myśli że miała jakieś złudzenie. Zaczyna uświadamiać sobie że ta tragedia może się wydarzyć naprawdę.
Odpowiedz