Forum

Wątek - Zabawne
← powrót

Kto Post
LeMistrz1267
Avatar użytkownika - LeMistrz1267
2014-10-08 23:07:28

Młody mąż wraca do domu z pracy patrzy, a jego żona blondynka spazmatycznie szlocha. - Czuję się okropnie - mówi do niego - Prasowałam twój garnitur i wypaliłam wielką dziurę na tyle twoich spodni. - Nie przejmuj się tym - pociesza ją mąż - Pamiętasz, mam drugie spodnie do tego garnituru. - Tak, na szczęście! - mówi żona wycierając łzy - Dzięki temu mogłam naszyć łatę.
bestnoelia2866
Avatar użytkownika - bestnoelia2866
2014-10-31 13:58:14

Mała kawalerka na siódmym piętrze, w "gomułkowskim" wieżowcu gdzieś na Mokotowie. Późny wieczór. W łóżku mąż i żona już kończą grę wstępną, gdy rozlega się natarczywy dzwonek do drzwi. Zły jak diabli mąż zakrywa się ręcznikiem i otwiera. Do przedpokoju wchodzi czterech facetów w ciemnych garniturach i białych rękawiczkach, dźwigających na ramionach trumnę. Pakują się do pokoju, w którym leży wielce zdziwiona, naga kobieta, obchodzą stojący na środku stół i wychodzą: - Co się, kurwa, dzieje? - pyta facet - Nic - odpowiada jeden z mężczyzn - Klatkę macie tak wąską, że nie można normalnie wykręcić z tym pudłem.
madalena
Avatar użytkownika - madalena
2015-07-10 08:47:38

Przychodzi facet do piekła i stwierdza, że tam też jest podział na dwa ustroje jak na ziemi. Ciekaw rzeczy idzie najpierw do oddziału kapitalistycznego, a tam zgroza i rozpacz. Pyta się jednego męczennika w czym sprawa. A on na to. - Codziennie nas przybijają do desek gwoździami, polewają smołą i podpalają... "No to idę do oddziału socjalistycznego zobaczyć jak tam jest" - pomyślał i zrobił. A tam balanga na całego. Zdziwiony pyta się jak ich pokuta wygląda. - Codziennie przybijają nas gwoździami do desek, polewają smołą i podpalają. - To dlaczego wy jesteście tacy na luzie - pyta się zdziwiony? - No wiesz jak to jest: raz brakuje desek, raz gwoździ, raz smoły lub zapałek...
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
wera_2002
Avatar użytkownika - wera_2002
2015-11-23 19:29:18

Do Tuska przychodzi jego doradca: - Panie premierze, jest problem... - Słucham. - Mamy sondaż, z którego wynika, że Polakom żyje się dobrze i są bardzo zadowoleni. - To świetnie, a gdzie problem? - Sondaż przeprowadzono w Wielkiej Brytanii!..
ElaBloch
Avatar użytkownika - ElaBloch
2017-06-14 10:16:22

Rozmowa dwóch przyjaciółek: - Jak Ci się układa z ukochanym? - Zerwaliśmy. - Ale jak to? Mówiłaś, że "Ma to Coś". - Tak, miał, ale już to wydaliśmy.
Odpowiedz