Forum

Wątek - kalendarze w nagrodę?
← powrót

Kto Post
Cruz2201
Avatar użytkownika - Cruz2201
2015-06-08 15:20:40

Witam serdecznie wszystkich:-) chciałabym się od was dowiedzieć, czy dobrym pomysłem byłyby kalendarze, najlepiej takie trójdzielne w ramach nagrody na koniec roku w naszym kółku czytelniczym w bibliotece:-) Prowadzi je pani Joasia i tak sobie ostatnio pomyślałyśmy, że dobrym pomysłem, takim na pamiątkę, byłyby takie kalendarze, ale uwaga! z zdjęciami z naszych zajęć czytelniczych:-) w ciągu roku tych zdjęć się trochę nazbierało i teraz wybrałyśmy najlepszych kilka i chciałybyśmy wydrukować nam takie kalendarze, dobry pomysł? :-)
Jeni1404
Avatar użytkownika - Jeni1404
2015-06-08 17:52:52

Zamiast takiego trójdzielnego to poszedłbym w jeden taki większy z opcją zdjęcia na środku. Zrobiłbym taki kolaż zdjęć z Waszych zajęć. A jak nie taki jeden duży to może książkowy, można w nim notować wydarzenia i nie tylko. Wszystko zależy od Waszego budżetu.
ProFelton85
Avatar użytkownika - ProFelton85
2015-06-08 23:04:16

Dokładnie, wszystko zależy jakie macie fundusze. Jeśli liczba kalendarzy będzie nieduża, to jednostkowo i tak koszt wyjdzie całkiem spory i nie wiem czy to warto. Może jakieś inne pamiątki, na przykład coś w rodzaju pamiątkowego plakatu - kolaż ze zdjęć. Nie robiłabym kalendarza, bo to tylko rok będzie funkcjonować, a plakat nie ma ograniczenia czasowego.
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
violabu
Avatar użytkownika - violabu
2015-06-09 21:09:22

Tak, ksiązki na prezenty to najlepszy pomysł :-D Jeśli chodzi o zdjęcia, to możecie wykorzystać je też do wykonania zakładek do książek. Z jednej strony zdjęcie lub kolaż z nich, a z drugiej ładny cytat z książki lub o książkach i czytaniu.
martucha180
Avatar użytkownika - martucha180
2015-06-09 21:27:33

Według mnie dobry, bo sama takiego używam od lat. A tym bardziej, że czytelnictwo byłoby tematem :)
YANG87
Avatar użytkownika - YANG87
2015-06-12 23:02:41

Witaj. Według mnie takie kalendarze ze zdjęciami to nie jest dobry prezent na zakończenie roku szkolnego. Z resztą dawać kalendarze w środku roku. Taki prezent to przeżytek. Moim zdaniem znaczenie lepszy byłby np. jakaś książka lub album z takimi zdjęciami.
Odpowiedz
1