Forum

Wątek - Klub książki - wybieramy lekturę na listopad 2017
← powrót

Kto Post
slk
Avatar użytkownika - slk
2017-10-11 11:03:57

Zebraliśmy już Wasze propozycje do listopadowej odsłony naszego Klubu Książki. Dziś zapraszamy do głosowania - w ten sposób wybierzemy, o której książce dyskutować będziemy w nadchodzącym miesiącu. Jeśli Wasza propozycja odpadnie - nie martwcie się - zostają nam kolejne miesiące :) Jako pierwsze pozycje na liście umieściliśmy „Sekret, którego nie zdradzę" Tess Gerritsen i „Miłość w czasach zarazy" Gabriela Garcii Marqueza, które w dyskusji poparło najwięcej osób.

Proponujemy, byście głosując, wybierali co najmniej dwie książki. Jedna może (ale nie musi) pochodzić spośród tych, które osobiście zaproponowaliście we wcześniejszej dyskusji. Druga to propozycja innego z czytelników, po którą chętnie sięgniecie. W ten sposób większe będą szanse, że któraś z książek zyska odpowiednią przewagę i zostanie wybrana już w pierwszej odsłonie głosowania. Oczywiście, możecie również dyskutować poniżej i przekonywać innych do konkretnych typów, rzucać propozycje, komentować wyniki. 

Jak działa Klub Książki serwisu Granice.pl?

1. Co miesiąc prosimy Was o wskazanie swoich propozycji lektur na kolejne 30 dni. Jeśli zgadzacie się z propozycją innego uczestnika, koniecznie o tym napiszcie.

2. Propozycje, które najczęściej pojawiać się będą w Waszych komentarzach znajdą się w naszej specjalnej ankiecie i poprosimy Was o głosowanie.

3. W głosowaniu wybieramy książkę, którą czytać będziemy w danym miesiącu.

4. Czytamy.

5. W wątku dotyczącym książki wybranej na dany miesiąc dzielimy się swoimi opiniami, wrażeniami z lektury.

6. W kolejnym miesiącu cała zabawa zaczyna się od początku

Odpowiedz
1