Forum

Wątek - Klub Książki - wybieramy lekturę na luty 2018
← powrót

Kto Post
slk
Avatar użytkownika - slk
2018-02-06 12:51:37

Zebraliśmy już Wasze propozycje do lutowej odsłony naszego Klubu Książki. Dziś zapraszamy do głosowania - w ten sposób wybierzemy książkę, o której dyskutować będziemy w nadchodzącym miesiącu. Jeśli Wasza propozycja odpadnie - nie martwcie się - zostają nam kolejne miesiące :) 

Proponujemy, byście głosując, wybierali co najmniej dwie książki. Jedna może (ale nie musi) pochodzić spośród tych, które osobiście zaproponowaliście we wcześniejszej dyskusji. Druga to propozycja innego z czytelników, po którą chętnie sięgniecie. W ten sposób większe będą szanse, że któraś z książek zyska odpowiednią przewagę i zostanie wybrana już w pierwszej odsłonie głosowania. Oczywiście, możecie również dyskutować poniżej i przekonywać innych do konkretnych typów, rzucać propozycje, komentować wyniki.

Na pierwszych pozycjach znalazły się Księga nocnych kobiet oraz Lewa ręka ciemności, które w dyskusji wskazywały po dwie osoby. Pojawiły się też powieści Jakuba Małeckiego - i tu propozycja, by zrobić podwójny klub książki, lutowo-marcowy, i im właśnie poświęcić naszą dyskusję. Dajcie znać, co sądzicie o tym pomyśle. 

 

Jak działa Klub Książki serwisu Granice.pl?

1. Co miesiąc prosimy Was o wskazanie swoich propozycji lektur na kolejne 30 dni. Jeśli zgadzacie się z propozycją innego uczestnika, koniecznie o tym napiszcie.

2. Propozycje, które najczęściej pojawiać się będą w Waszych komentarzach znajdą się w naszej specjalnej ankiecie i poprosimy Was o głosowanie.

3. W głosowaniu wybieramy książkę, którą czytać będziemy w danym miesiącu.

4. Czytamy.

5. W wątku dotyczącym książki wybranej na dany miesiąc dzielimy się swoimi opiniami, wrażeniami z lektury.

6. W kolejnym miesiącu cała zabawa zaczyna się od początku

 

MonikaP
Avatar użytkownika - MonikaP
2018-02-06 15:36:43

Wkradły się do ankiety 2 literówki. Autorka "Wielkich kłamstewek" ma na imię Liane, a nazwisko autorki "Blizny" to Chlupova przez 'v' :)

mirand
Avatar użytkownika - mirand
2018-02-07 17:00:29

wyjątkowo trudny wybór....zaznaczyłam aż 4 bo nie mogłam się zdecydować...

Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
Barbarka
Avatar użytkownika - Barbarka
2018-02-09 11:43:08

przychylam się do połączonego klubu w lutym i marcu z książkami Małeckiego :) 

Odpowiedz
1