Forum

Wątek - Klub Książki - wybieramy lekturę na maj-czerwiec 2018
← powrót

Kto Post
slk
Avatar użytkownika - slk
2018-05-01 21:55:15

Zebraliśmy już Wasze propozycje do łączonej, majowo-czerwcowej odsłony naszego Klubu Książki. Dziś zapraszamy do głosowania - w ten sposób wybierzemy książkę, o której dyskutować będziemy w kolejnych miesiącach. Jeśli Wasza propozycja odpadnie - nie martwcie się - zostają nam kolejne miesiące :) 

Proponujemy, byście głosując, wybierali co najmniej dwie książki. Jedna może (ale nie musi) pochodzić spośród tych, które osobiście zaproponowaliście we wcześniejszej dyskusji. Druga to propozycja innego z czytelników, po którą chętnie sięgniecie. W ten sposób większe będą szanse, że któraś z książek zyska odpowiednią przewagę i zostanie wybrana już w pierwszej odsłonie głosowania. Oczywiście, możecie również dyskutować poniżej i przekonywać innych do konkretnych typów, rzucać propozycje, komentować wyniki.

 Jak działa Klub Książki serwisu Granice.pl?

1. Co miesiąc prosimy Was o wskazanie swoich propozycji lektur na kolejne 30 dni. Jeśli zgadzacie się z propozycją innego uczestnika, koniecznie o tym napiszcie.

2. Propozycje, które najczęściej pojawiać się będą w Waszych komentarzach znajdą się w naszej specjalnej ankiecie i poprosimy Was o głosowanie.

3. W głosowaniu wybieramy książkę, którą czytać będziemy w danym miesiącu.

4. Czytamy.

5. W wątku dotyczącym książki wybranej na dany miesiąc dzielimy się swoimi opiniami, wrażeniami z lektury.

6. W kolejnym miesiącu cała zabawa zaczyna się od początku

 

Odpowiedz
1