Forum

Wątek - Ile tego na dzień!!
← powrót

Kto Post
AnnaSheinberg
Avatar użytkownika - AnnaSheinberg
2013-11-09 18:44:53

Wybaczcie. Znowu ja będę ta zła... Ale nikt mi nie powie, że nie przeszkadza wam ilość publikacji w dziale wiersze. To co się dzieje w ostatnim czasie jest dla mnie nie zrozumiałe. Czy administracja coś z tym robi. Kilka kont panoszy się nie zważając na regulamin, wstawiają tyle wierszy, że można dostać oczopląsu. Sorry!! Portal na tym cierpi bo jak ktoś nowy zajrzy i zobaczy coś takiego to mu się odechciewa publikować. Proszę o interwencję w tej sprawie.
Klaudyna61
Avatar użytkownika - Klaudyna61
2013-11-20 19:13:05

Też zauważyłam te przegięcia i niestety wielu piszących dobre wiersze odeszło. Tak wiele zależy od administracji ale czy im zależy na dziale "wiersze?"
Ewka64
Avatar użytkownika - Ewka64
2013-11-21 06:10:35

Zgadzam się z przedmówczyniami. Moim zdaniem możliwość publikacji jednego wiersza dziennie wystarczy.Postawmy na jakość.
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
ENatasza92
Avatar użytkownika - ENatasza92
2014-05-22 22:40:00

Zwłascza, że część tych wierszy nie jest niestety najwyższych lotów. Myślę, że jakiś sposób oceniania piszących wiersze mógłby potem umożliwiać użytkownikom wrzucanie większych ilości wierszy w ciągu doby Hotel i noclegi..Gdzie to się może odbywać ? Przede wszystkim warto to zaplanowac sobie dużo wcześniej. Ciekawe informację można na pewno znaleźć na http://hotelenoclegi.yolasite.com/ rewelacyjnym blogu. Zachęcam do odwiedzania.
proscottie2904
Avatar użytkownika - proscottie2904
2014-07-18 12:32:33

każdy ma prawo do wyrażania swoich myśli i odczuć we własnych wierszach, ale chyba faktycznie powinny być zrobione jakieś kategorie, albo umożliwić ocenianie postów i zrobienie rankingu przez użytkowników
slk
Avatar użytkownika - slk
2014-08-11 17:12:04

MarcinIAK - proszę zwrócić uwagę, że dyskusja pochodzi z początku roku i mamy wrażenie, że problem został już rozwiązany.
Odpowiedz
1