Forum

Wątek - weekend majowy
← powrót

Kto Post
NATALIAWKS77
Avatar użytkownika - NATALIAWKS77
2014-04-24 11:49:58

hej wszystkim forumowiczom :) wielkimi krokami zbliża się już kolejne wolne- weekend majowy? jakie macie plany? wyjazdy, spotkania, leniuchowanie, czytanie? mnie czeka niestety dużo pracy w domu- sprzątanie. zastanawialiście się kiedyś co to jest CRM i do czego służy ten system jeżeli tak to zapraszam http://multitech.sosblogs.com/ na pewno dowiecie się tu dużo na ten temat
Jedrulek
Avatar użytkownika - Jedrulek
2014-04-24 11:58:46

A ja mam nadzieję poczytać troszkę, choć sprzątanie i mnie z pewnością nie ominie ;)
takahe
Avatar użytkownika - takahe
2014-04-24 12:52:07

wyjazd na długim weekendzie dla mnie nie ma sensu gdyż większość spędza się w korkach albo kolejkach do kasy biletowej dlatego pewno leniuchowanie z książką mnie czeka :)
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
PROKHADIJAH91
Avatar użytkownika - PROKHADIJAH91
2014-05-10 22:35:46

Ja miałam plany na weekend majowy, ale niestety pokrzyżowała mi je pogoda, ale nie narzekam ponieważ nadrobiłam zaległości w lekturach... na półkach czekało kilka pozycji a mam ostatnio coraz mniej czasu na czytanie Mnie do pewnego momentu też męczyła grzybica paznokci. Nie mogłam się z nią pogodzić..Przeczytałam tego bloga http://listkiewicz.blog.pl i od razu się wszystkiego dowiedziałam.
DrJorge2660
Avatar użytkownika - DrJorge2660
2014-05-12 08:58:40

chyba większości pogoda pokrzyżowała plany- niestety nas nie rozpieszczała. u mnie weekend minął leniwie z rodziną, znajomymi i trochę sam na sam, aby odpocząć od otoczenia. na książkę też znalazł się czas. Kiedy należy udać się do dermatologa? Jak prawidłowo dbać o higienę skóry? Dowiedz się na http://alpinian.soup.io/ i pielęgnuj ją każdego dnia.
proscottie2904
Avatar użytkownika - proscottie2904
2014-05-13 13:34:49

Ja również poświęciłam cały majowy weekend na czytanie książek ponieważ pogoda nie nadawała się do niczego innego, a że z okazji światowego dnia książki kupiłam sobie kilka nowych pozycji musiałam je przeczytać Wiesz co to ratowanie życia a może chcesz zostać ratownikiem? http://zostanratownikiem.blogx.pl/ Zapraszam na mój blog!
buba1i1
Avatar użytkownika - buba1i1
2014-05-18 07:56:31

Weekend majowy spędziłam na błogim leniuchowaniu, czytaniu i na spotkaniach ze znajomymi. Ze względu na pogodę zaniechaliśmy wszelkich wycieczek.
Jeni1404
Avatar użytkownika - Jeni1404
2014-08-29 15:12:13

Majówka trochę jak koniec sierpnia, chociaż zawsze można opatulić się kocem i usiąść na tarasie z filiżanką dobrej herbaty i książką :) Szkoda tylko, że dni robią się coraz krótsze, więc po pracy nie ma zbyt wiele czasu na lekturę bez sztucznego światła.
bestmarci91
Avatar użytkownika - bestmarci91
2014-09-22 17:14:39

Do najbliższego weekendu majowego jeszcze sporo czasu bo ponad pół roku (tak dokładnie to nawet 7 miesięcy) ale warto powoli organizować sobie ten czas. Prawdopodobnie ucieknę znowu na mazury, zaszyję się w domku i odpocznę
Hilton72
Avatar użytkownika - Hilton72
2014-09-29 14:37:19

Długie weekendy, to chyba najgorszy czas na wyjazdy. Wszędzie tłumy, do tego korki. Takie wyjazdy organizuje sobie w czasie urlopu, najlepiej po za okresem wakacyjnym. W czasie takich weekendów wolę sobie odpocząć w domu.
ZACHARY2513
Avatar użytkownika - ZACHARY2513
2014-10-05 02:28:37

Zgadzam się z opinią, że to jest najgorsza opcja na jakiś wypad za miasto ze względu na to, że wszyscy robią dokładnie to samo. I efekt? Na ulicach tłok, wszędzie tłok, wszystko zapchane, kolejki, gwar..
EJULIENNE2422
Avatar użytkownika - EJULIENNE2422
2014-10-11 18:19:21

ja osobiście wybrałabym się gdzieś w zaciszne miejsc w góry, do jakiejś chatki na uboczu, gdzie jedynie byłaby cisza i najlepiej zero zasięgu, żeby sobie odpocząć od całego zgiełku miasta i codzienności, dobrym miejscem są też agroturystyki, tyle, że lepiej zaplanować wcześniej
NICKIE74
Avatar użytkownika - NICKIE74
2014-10-12 18:31:55

Ja lubię leniuchować w ten czas. Pracuję + Studiuję więc nie narzekam na nadmiar czasu, zatem jest to jeden z niewielu okresów gdy mogę złapać oddech i zacząć przygotowywać się do kolejnych zaliczeń na uczelni, żeby jak najszybciej zakończyć sesję
mreliza2120
Avatar użytkownika - mreliza2120
2014-10-26 23:40:52

Zaraz zbliża się nam kolejny weekend - listopadowy! :D I to wypadający wysoce korzystnie, bo właściwie dający 5 dni laby! Moje plany: odpocząć :) Przeczytać książkę, spędzić czas z rodziną, może nawet wyjechać - zostawić wszystko i zrelaksować się, nie wiem, może nad morzem. Teraz będzie się można nawdychać dużo jodu ;)
Odpowiedz
1