Forum

Wątek - blog
← powrót

Kto Post
ECOKLET88
Avatar użytkownika - ECOKLET88
2015-04-03 08:32:22

Witam forumowiczów, Zwracam się z pewnym pytaniem i mam ogromną nadzieję, że mi pomożecie:) Po maturze postanowiłam zrobić rok przerwy, coś na podobieństwo urlopu dziekańskiego. W tym czasie dużo podróżowałam, szczególnie po Europie, choć zdarzyło się również zahaczyć o Stany. Wszystkie miejsca, to co zobaczyłam, co mnie zainspirowało, zachwyciło, czy zasmuciło opisywałam w pamiętniku, który jest moim prywatnym zbiorem wierszy. Oczywiście każda podróż obfitowała również w fotorelacje. Teraz, gdy studiuję i nie jestem już tak niezależna chciałabym to wszystko opublikować na swoim blogu – zdjęcia, wiersze, sentencje. Czy myślicie że takie działanie w Internecie może pomóc mi znaleźć sponsorów, którzy pomogliby mi w przyszłości wydać własny tomik wierszy? Pozdrawiam
OrphaKrk2252
Avatar użytkownika - OrphaKrk2252
2015-04-09 20:00:14

Witaj ECOKLET88, W Internecie jest obecnie wiele serwisów, które pozwalają użytkownikom dzielić się swoją twórczością. Większość z nich jest darmowa, łatwa w konfiguracji i dba o bezpieczeństwo oraz prywatność użytkownika.Bardzo popularnym narzędziem jest obecnie platforma Tumblr pozwalająca na swobodne publikowanie treści w formie bloga. Osobiście z niego korzystam i podobnie jak wielu ludzi z całego świata uważam, że jest świetny. Oczywiście bardzo ważne jest to, aby Twoją stronę można było łatwo odszukać w gąszczu innych propozycji, poczytaj o tym najlepiej tutaj http://www.linkisponsorowane.net/co-to-sa-linki-sponsorowane.html. W tej kwestii proponuje skorzystać z pomocy fachowców, którzy zajmą się jej właściwą promocją. Pozdrawiam
bestnoelia2866
Avatar użytkownika - bestnoelia2866
2015-04-13 14:40:00

Witam Powiem tak...nie sądzę, że to się uda...na rynku działa kilka świetnych serwisów, które doskonale sobie radzą i nie ma na nich przepełnienia, żeby ludzie musieli szukać nowego miejsca w sieci. Niemniej zawsze spróbować możesz, bo może Twój projekt będzie jakiś wyjątkowy, inny niż wszystkie i zaoferujesz użytkownikom coś mega co ich przyciągnie. Powodzenia
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
ECOKLET88
Avatar użytkownika - ECOKLET88
2015-04-15 08:18:05

Dzięki za pozytywne i negatywne zdanie na temat mojego pomysłu, jednak ja się nie poddam i chcę zrealizować się poprzez tą stronkę , materiałów mam naprawdę dużo i w głowie pełno pomysłów jak i co umieścić w moim internetowym pamiętniku. Tylko naprawdę proszę Was o doradę, jak się zareklamować, czy są skuteczne firmy w tej dziedzinie, pozycjonowanie i te sprawy to skuteczne działania, pliisss piszcie, czekam.
VIXXX79
Avatar użytkownika - VIXXX79
2015-04-15 22:04:47

mam znajomego, który kiedyś pisał tylko tak aby wśród znajomych się pochwalić. później znalazł wydawcę, który wydawał jego ebooki aż do szedł do momentu, w którym jest dzisiaj i wydaje książki w wersji papierowej. Wszystko zależy od tego ile jest w Tobie determinacji i chęci spróbowania czegoś nowego. Na swoim blogu lub stronie też możesz zarabiać.
ENatasza92
Avatar użytkownika - ENatasza92
2015-04-20 10:43:08

Pomysł jest całkiem niezły i masz sporą szansę na realizację i zaistnienie w sieci...a z czasem poza nią. Tak naprawdę wszystko zależy od determinacji i dobrej reklamy. Jeśli masz zgromadzony kapitał i możesz wydać go na profesjonalną firmę, która Cię wypromuje, to masz też szansę na sukces :) Poza tym musisz dobrze i lekko pisać, żebyś (po promocji) się utrzymała :) Powodzenia
Odpowiedz
1