Do szuflady- dawno mnie tu nie było

Autor: Aqua-Juni
Czy podobał Ci się to opowiadanie? 0

Oj tak, dawno mnie tu nie było. Mamy taki pęd życia, że nie mam kiedy usiąść i pomyśleć. Siedzę na fotelu przy lampce a na dworze jakiś szalony grat z deszczem. Nie lubie takiej niepewnej pogody, ale większego wpływu na to nie mam.

co by napisać żeby was nie zanudzić. O wiem, może o przyjaźni popiszemy. Powiem tak wiele w życiu przeszłam, ale przyjaźń mnie nigdy nie zawiodła. Czy macie taką osobę ? to bardzo ważne w życiu. Ale powiem wam, że przez swoją głupotę straciłam przyjaźń z pewną wspaniałą osobą. Zawsze będę tego żałować. I wcale nie chodzi mi o przyjaźń z facetem, z tego zdarzenia dużo sie nauczyłam. Wiem też ,że nauka na własnych błędach jest bolesna, I lepiej uczyć sie na cudzych błędach a nie na swoich. Bo na swoich bardziej boli. 

Przyjaźń warto pielęgnować a nie czekać tylko na korzyści trzeba samemu dawać.Samemu być przyjacielem. Wyszukiwać okazji by stawać sie przyjacielem. Robić drobne gesty przyjacielskie. Np wysłać przyjacielowi miłą wiadomość lub zrobić jakiś prezent. W dobie pandemii takich sposobów było dużo.:) 

No nic deszcz dalej pada z gradem , okno mi skrzypi i trzeszczy. Trzeba się ogarniać do spania. Coś czuje, że bedzie ciężka noc...:(

lecę i pamiętajcie żeby mieć przyjaciół najpierw sami musicie być przyjaciółmi...

1
Najpopularniejsze opowiadania

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Forum - opowiadania
Reklamy
O autorze
Aqua-Juni
Użytkownik - Aqua-Juni

O sobie samym:
Ostatnio widziany: 2022-04-07 21:43:35