reklama

Lew i Gazela

Autor: MikaWing
Czy podobał Ci się to opowiadanie? 0

- Widzisz! Widzisz, do czego doprowadziłaś?! - Alfred zdyszany mówił do niej - Zawsze to robisz! To twoja wina!

- Wiem! Chce jeszcze! - Dziewczyna przestała się bronić. 

Oparła czoło o ścianę i szybkim ruchem odchyliła się w tył, odpłacając kochankowi. Ten zamroczony osunął się kilka kroków. Zanim doszedł do siebie, wylądował na dywanie, czując dłonie Elizy na sobie. Uprawiali seks jeszcze przez kilkanaście minut, dopóki nie zaczęła dzwonić komórka mężczyzny. Gdy skończyli swoją zabawę, mężczyzna wysłał wiadomość do żony i udał się pod prysznic. 

Było dobrze po jedenastej kiedy Alfred wyszedł, zostawiając śpiącą dziewczynę w sypialni. Wsiadając do samochodu, zadzwonił do żony:

- Kochanie? Już wracam, musiałem zmienić koło i wszystko się przedłużyło. Zaraz będę w domu. 

Zapalił silnik. Spojrzał w okno mieszkania, w którym jeszcze godzinę temu był kimś więcej niż służącym swojej żony i zacisnął dłonie na kierownicy. Był wściekły, że wraca, zamiast zostać ze swoją młodą gazelą, która wielbiła go jak boga. Wiedział jednak, że jego awans leży w rękach jego żony. Gdyby romans się wydał, brat Elen, a przełożony Alfreda zniszczyłby go bez skrupułów. Nie dostałby pracy nie tylko w Liverpoolu, ale zapewne na całej wyspie. Wziął, zatem głęboki oddech, włączył głośną muzykę, by zagłuszyć myśli i ruszył do domu.

Najpopularniejsze opowiadania

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Forum - opowiadania
O autorze
MikaWing
Użytkownik - MikaWing

O sobie samym: Piszę, bloguje i podróżuję. Czerpię z życia pełnymi garściami, wyznając zasadę: "Nie przekonasz się, dopóki nie spróbujesz". Uwielbiam wyzwania i coraz to nowe aktywności i możliwości rozwoju. Od kilku lat podróżuję po Europie i USA. Swoją pracę zawodową kilka lat temu połączyłam z pisaniem, jako ghostwriter, edytor i bloger dla ważnych czasopism i stron internetowych. Piszę m.in. dla Zupełnie Innego świata, WomenOnTopp czy The More Than Writers. Swoją twórczość w ostatnim czasie przelewam na blog związany z moimi zamiłowaniami do horrorów i sci-fi oraz powieści. Teaser powieści "Ostatnia siostra": https://www.youtube.com/watch?v=64MsTpgm_UY  
Ostatnio widziany: 2021-03-11 00:16:19