Zdjęcie - Danuta Noszczyńska

Danuta Noszczyńska


Danuta Noszczyńska to polska pisarka, autorka powieści obyczajowych, nagradzana na Festiwalu Literatury Kobiecej „Pióro i Pazur" w Siedlcach.

Danuta Noszczyńska - biografia, życie i twórczość

Danuta Noszczyńska urodziła się i mieszka w Jaworznie. Ukończyła krakowskie Liceum Sztuk Plastycznych oraz studia na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Swoje pasje realizuje w Miejskim Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. Od kilku lat współpracuje z lokalnymi gazetami i Miesięcznikiem Kulturalnym „Sokół”. Od ponad siedmiu lat prowadzi Amatorski Teatr Autorski, do którego pisze scenariusze. Jej spektakle zyskują uznanie jurorów i publiczności przeglądów i festiwali teatralnych. Prowadzi również warsztaty plastyczne.


Źródło: http://www.philipwilson.pl

Danuta Noszczyńska - twórczość

Danuta Noszczyńska - wiadomości

Cytaty Autora

Było to bowiem jedno z tych, najprzykrzejszych przebudzeń, kiedy człowiek, po spędzonej w odmętach nieświadomości nocy, rano gwałtownie sobie przypomina całą beznadzieję poprzedniego dnia.


Więcej

Miłość (...) to jest... jednocześnie... szczęście zapierające dech i rozrywający ból. To pragnienie, by się od niego uwolnić i żeby w nim trwać po grób. To... coś tak ważnego, że sama stajesz się dla siebie nieważna. Liczy się tylko on. O niczym nie myślisz, nic innego nie czujesz. To uczucie cię przepełnia, wszystko jest nim i wszystko się do niego sprowadza.


Więcej
Wszystkie cytaty tego autora Dodaj cytat tego autora
Reklamy