Zdjęcie - Danuta Noszczyńska

Danuta Noszczyńska


Danuta Noszczyńska to polska pisarka, autorka powieści obyczajowych, nagradzana na Festiwalu Literatury Kobiecej „Pióro i Pazur" w Siedlcach.

Danuta Noszczyńska - biografia, życie i twórczość

Danuta Noszczyńska urodziła się i mieszka w Jaworznie. Ukończyła krakowskie Liceum Sztuk Plastycznych oraz studia na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Swoje pasje realizuje w Miejskim Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. Od kilku lat współpracuje z lokalnymi gazetami i Miesięcznikiem Kulturalnym „Sokół”. Od ponad siedmiu lat prowadzi Amatorski Teatr Autorski, do którego pisze scenariusze. Jej spektakle zyskują uznanie jurorów i publiczności przeglądów i festiwali teatralnych. Prowadzi również warsztaty plastyczne.


Źródło: http://www.philipwilson.pl

Danuta Noszczyńska - twórczość

Danuta Noszczyńska - wiadomości

Cytaty Autora

Zastanowiło mnie w tym momencie, dlaczego szczęśliwe zakończenia są traktowane z takim sceptycyzmem, dramaty zaś i tragedie wieńczące opowieści nie bywają tak często podawane w wątpliwość i nikt nie mówi, "że tak się w życiu nie zdarza".


Więcej

Los to los, nie da się poukładać jak puzzle. I może się okazać, że wpychasz niewłaściwi element w niewłaściwe miejsce mimo twojego przekonania, że za chwilę oprawisz owoc swojej pracy w ramki i już tylko będziesz siedział i podziwiał.


Więcej
Wszystkie cytaty tego autora Dodaj cytat tego autora
Reklamy