Krzysztof Ibisz


Krzysztof Ibisz to polski dziennikarz, prezenter telewizyjny, celebryta i producent. Jest on również autorem książki Jak dobrze wyglądać po 40-tce. Autor bywa lektorem audiobooków, występuje również w filmach w rolach epizodycznych. 

Krzysztof Ibisz - biografia, życie i twórczość

Krzysztof Ibisz uczył się w 53 Liceum Ogólnokształcącym w Warszawie, studiował w Państwowej Wyższej Szkole Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi na wydziale aktorskim. Podyplomowo skończył również dziennikarstwo w UW. 

Krzysztof Ibisz - kariera aktorska

Jako aktor Krzysztof Ibisz zadebiutował jako Ryjek w Śnie nocy letniej na podstawie Szekspira w Teatrze Ochoty w Warszawie. Grywał w Teatrze Studio w Warszawie.

Krzysztof Ibisz - kariera polityczna

Krzysztof Ibisz w 1991 roku dostał się do Sejmu I kadencji jako poseł z listy Polskiej Partii Przyjaciół Piwa. Należał do frakcji Małego Piwa, z którego później powstało Koło Poselskie Spolegliwość. Należał do Koła Poselskiego Parti Emerytów i Rencistów Nadzieja. Po 2 latach w Sejmie zakończył karierę polityczną, nie starał się o ponowny wybór. 

Krzysztof Ibisz - kariera telewizyjna

Krzysztof Ibisz szybko związał się z telewizją, początkowo z Telewizją Polską. Prowadził programy 5-10-15 oraz Klub Yuppies, Czar Par, Pomidor, Przyjaciół, Rozmowy Jedynki i Studio Jedynki. 

Krzysztof Ibisz był prowadzącym na Festiwalach Polskiej Piosenki w Sopocie i Opolu, prowadził również wybory Miss Polonia. 

Od 1997 roku Krzysztof Ibisz związał się z Telewizją Wisła, stworzył tam teleturniej Wszystko albo nic. Po powstaniu TVN, prowadził programy Wszystko albo nic, „Ibisz, gwiazdy, muzyka", „Ibisekcja", „Zostań gwiazdą" oraz „Gorączkę złota". 

W 2000 roku Krzysztof Ibisz związał się z Polsatem. Trudno zliczyć wszystkie programy, które prowadził na antenie tej stacji. Były to m.in. Bar, Dwa światy, Awantura o kasę, Życiowa szansa, Rosyjska ruletka, Gra w ciemno.

Początek współpracy z Polsatem sprawił, że Ibisz stał się gospodarczem i prowadzącym liczne programy, koncerty i konkursy, organizowane przez tę stację. Wśród wielkich hitów Polsatu, które Ibisz prowadził, był program rozrywkowy „Jak oni śpiewają". W TV4 Ibisz prowadził program „Gdzie jest kłamczuch", a potem show „On i Ona" (razem z Agatą Młynarską)

W latach 2012-2013 Krzysztof Ibisz z Anną Zejdler-Ibisz prowadził program Studio Weekend. Później prowadził także program Nowy Dzień w Polsat News, oraz przeniesiony do Polsatu program „Dancing with the stars – Taniec z Gwiazdami. W 2016 roku prowadził „Demakijaż" w Polsat Cafe, w 2017 – „Joker" w Superpolsacie, gościnnie był też prowadzącym program Twoja twarz brzmi znajomo. 

W 2010 roku Krzysztof Ibisz wystąpił w przedstawieniu „I tak cię kocham" w Teatrze Kamienica. 

Dziś Krzysztof Ibisz jako aktor występuje głównie gościnnie. Wystąpił w takich filmach jak Sobowtór, Job, czyli ostatnia szara komórka, Fenomen, Wkręceni 2 i Twarz, serialach: Świat według Kiepskich, Fala zbrodni, Pierwsza miłość, Pensjonat pod Różą, I kto tu rządzi?, M jak miłość, Hotel 52 oraz Pamiętniki z wakacji. Czasem można było oglądać go w serialu Plebania w roli Krzysztofa Barańskiego

Krzysztof Ibisz - twórczość

Okładka - Przygody Nicponia. Zima
Przygody Nicponia. Zima

,,Przygody Nicponia" to seria radosnych opowieści dla dzieci, czytanych charakterystycznym głosem Krzysztofa Ibisza. Ich akcja rozgrywa się na przestrzeni czterech pór roku, a głównym bohaterem jest autentyczny...czytaj dalej

Okładka - Jak dobrze wyglądać po 40-tce
Jak dobrze wyglądać po 40-tce

Znany prezenter, Krzysztof Ibisz - od lat na szczycie najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego showbiznesu - już jako czterdziestoletni, dojrzały mężczyzna postanowił, że właśnie teraz będzie wyglądał najlepiej...czytaj dalej

1

Krzysztof Ibisz - wiadomości

Reklamy