Dziś kolejny odcinek „Twoja twarz brzmi znajomo”! Co wydarzy się w 4 odcinku 18 edycji?

Data: 2023-03-24 15:08:08 Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Przed nami kolejna edycja programu Twoja twarz brzmi znajomo. W 4 odcinku 18 edycji programu na fotelu jurora pojawi się zupełnie nowa osoba. Zamiast Małgorzaty Walewskiej zobaczymy znaną aktorkę. Co jeszcze wydarzy się w nadchodzącym odcinku?  

Obrazek w treści Dziś kolejny odcinek „Twoja twarz brzmi znajomo”! Co wydarzy się w 4 odcinku 18 edycji?  [jpg] fot. mat. prasowe

Po dwóch wygranych Krzysztofa Ibisza i niezwykłym występie Oskara Cymsa w roli Eminema, przed nami kolejna dawka wrażeń. Już dziś wieczorem na ekranach zobaczymy 4 odcinku 18 edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo. Czego możemy się spodziewać? 

Znamy zwycięzcę 4 odcinka! Oskar Cyms jako Passenger wygrał kolejną odcinek! Czytaj więcej!

Twoja twarz brzmi znajomo – opis 4 odc. 18 edycji programu

Przed nami kolejny wieczór pełen wrażeń. Po ostatnich występach, w których zobaczyliśmy m.in. Eminema czy Freddiego Mercury, polskie gwiazdy kolejny raz wcieliły się w muzyków światowego formatu. W nadchodzącym odcinku zobaczymy między innymi Darię Marx, która tym razem pokaże się od nowej strony jako… Miley Cyrus.

 – Wypełniałaś całą tę scenę swoją osobowością, przedstawieniem choreograficznym tego, co sama wymyśliłaś. Dobrze czułaś się w tej piosence, ty jako Daria

–  ocenił występ Marx Robert Janowski.

Piosenkarka zaśpiewa ostatni hit amerykańskiej wokalistki – międzynarodowy przebój Flowers. Na scenie pojawi się także… Bob Marley oraz Janusz Panasewicz, lider zespołu Lady Pank. 

Twoja twarz brzmi znajomo – kiedy obejrzeć 4 odcinek 18 edycji?

Nadchodzący 4 odcinek 18 edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo standardowo zobaczymy w piątkowy wieczór. Program na antenie telewizji Polsat wyemitowany zostanie o godz. 20:05.

Po emisji programu w telewizji, najnowszy odcinek TTBZ zobaczyć będzie można także w sieci – na platformie Polsat Box Go. Powtórka programu pojawi się na antenie Polsatu w niedzielne popołudnie – tuż przed godziną 16:00. 

Twoja twarz brzmi znajomo – co zobaczyć po programie?

Zastanawiacie się, co zobaczyć po emisji programu Twoja twarz brzmi znajomo? A może poszukujecie alternatywy w telewizji? Już o godzinie 20:50 na antenie TVP 2 zobaczyć będzie można finałowy odcinek tanecznego show You Can Dance – nowa generacja 2. W pierwszej części programu zobaczymy występy uczestników, a po godzinie 22 poznamy wyniki. W tym samym czasie na antenie stacji TVN emitowana będzie kolejna część popularnej serii filmów dla młodzieży o czarodzieju – Harry Potter i Czara Ognia. To kolejna adaptacja książki z serii stworzonej przez J.K. Rowling. Tym razem młody czarodziej weźmie udział w Mistrzostwach Świata w Quidditchu.

Po emisji programu Twoja twarz brzmi znajomo na antenie stacji Polsat zobaczyć będzie można natomiast ekranizację bestsellerowej powieści Stephena Kinga. Film Mroczna wieża przedstawia losy Rolanda Deschaina, rewolwerowca, który zmierza w poszukiwaniu Mrocznej Wieży. W rolach głównych w adaptacji pierwszego tomu cyklu występują Idris Elba oraz Matthew McConaughey

Tagi: twoja twarz brzmi znajomo, programy rozrywkowe, polsat, rozrywka,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Agnieszka Suchowierska ;
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Człowiek z bursztynu
Tomasz Ołdziejewski; Sylwia Winnik
Człowiek z bursztynu
Królewska guwernantka
Wendy Holden ;
Królewska guwernantka
Diament i Róża
Karolina Winiarska
Diament i Róża
Mąciciel
Paweł Beręsewicz
Mąciciel
Emilka i potwory z legend
Kamila Stokowska
Emilka i potwory z legend
Potwór
Hubert Hender
Potwór
One temu winne
Marta Urbaniak-Piotrowska
One temu winne
Pokaż wszystkie recenzje