Harry Potter i Czara Ognia – Turniej Trójmagiczny może się okazać najbardziej niebezpieczny w historii!

Data: 2020-09-25 15:34:36 Autor: Tamer Adas

Harry Potter i Czara Ognia to kolejna, filmowa adaptacja czwartej książki z cyklu Harry Potter autorstwa J.K Rowling, prezentujący zmagania tytułowego bohatera w słynnym turnieju o Czarę Ognia, co jedynie rozpoczyna tajemnicze zdarzenia, znacząco wpływające na przebieg rywalizacji. Zło kryje się tle i coraz mocniej z niego wychodzi...

Obrazek w treści

Harry Potter i Czara Ognia to amerykańsko-brytyjski film przygodowy fantasy z 2005 roku, w reżyserii Mike'a Newella.

Harry Potter i Czara Ognia – opis

O czym jest film Harry Potter i Czara Ognia? 14-letni Harry Potter rozpoczyna swój czwarty rok nauki w Hogwarcie, będący niezwykle istotny ze względu na kolejną edycję wielkiego Turnieju Trójmagicznego ze słynną Czarą Ognia jako wskaźnikiem uczestników. Tym razem mającym swoje drugie dno....

Do rywalizacji stają Hogwart, Beauxbaton oraz Durmstrang, który reprezentanci powalczą o zwycięstwo i... swoje własne życie.

Czytaj także: Książki J.K. Rowling zatrzymane na białoruskiej granicy

Wybrany w tajemniczych okolicznościach Harry Potter musi szybko dorosnąć, aby poradzić sobie z nowymi wyzwaniami i rosnącym mrokiem, który zwiastuje wielkie, wielkie problemy dla całego świata magicznego.

Harry Potter i Czara Ognia – obsada

Kto wystąpił w filmie Harry Potter i Czara Ognia? Czwarty film został jeszcze lepiej przyjęty, demonstrując coraz lepsze umiejętności trio Daniel Radcliff, Rupert Grint oraz Emma Watson (Piękna i Bestia), którzy coraz lepiej demonstrowali swoje umiejętności oraz serce wkładane w poszczególny sceny.

Czytaj także: "Harry Potter" zakazany w szkole! Rodzice: książka "infekuje umysły i dusze"

Oprócz nich w produkcji wystąpili również Timothy Spall Tom Felton, Eric Sykes i Robert Pattinson (seria filmów Zmierzch, The Batman).

Harry Potter i Czara Ognia – gdzie obejrzeć? 

Film Harry Potter i Czara Ognia dziś możemy zobaczyć w piątek, 25 września o 20:05 na antenie stacji TVN.

Czytaj także: Nowa książka J.K. Rowling – Niespokojna krew – od 25 listopada w Polsce 

Produkcję zobaczyć możemy także za pośrednictwem platform VOD oraz strumieniowych, takich jak Netflix czy HBO GO.

Harry Potter i Czara Ognia – opinie

Film Harry Potter i Czara Ognia został znakomicie przyjęty, zgarniając wiele bardzo, bardzo dobrych ocen, opinii oraz relacji widzów, którzy docenili coraz to lepsze wykonanie, dopracowanie, efektowne efekty specjalne oraz wzrastające doświadczenie oraz umiejętności głównych aktorów.

Harry Potter i Czara Ognia – książka

Film Harry Potter i Czara Ognia koncentruje się na adaptacji czwartej książki z serii Harry Potter, autorstwa J.K. Rowling. Harry Potter Czara Ognia, prezentuje czwarty rok nauki najbardziej znanego maga, który tym razem zostanie wepchnięty do wielkiego, niezwykle niebezpiecznego turnieju z przedstawicielami innych szkół.

Czytaj także: "Harry Potter" na Netfliksie! 

Książkę Harry Potter i Czara Ognia kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Harry Potter i Czara Ognia
J. K. Rowling37
Okładka książki - Harry Potter i Czara Ognia

Harry Potter i Czara Ognia to kolejny etap wielkiej historii najsłynniejszego czarodzieja, który wraz z wiekiem musi się zmierzyć z kolejnymi wyzwaniami...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo