"Harry Potter" na Netfliksie!

Data: 2020-05-14 12:08:15 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Fani popularnej serii o młodym czarodzieju od dawna pytają: czy Harry Potter jest na Netflixie? Teraz popularny gigant streamingowy rozwiał już wszelkie wątpliwości.

Obrazek w treściFot. x-news.pl/TVN / Warner Bros

Seria filmów o Harrym Potterze od dawna wyczekiwana jest przez wszystkich klientów jednego z największych serwisów streamingowych – Netflix. 14 maja popularny gigant filmowy potwierdził, że na ich platformie pojawią się filmy z udziałem Daniela Radcliffe’a!

Harry Potter na Netflixie

Do tej pory Harry Potter dostępny był w ofercie poszczególnych portali VOD, takich jak Chili, iTunes czy Player.pl.

Czytaj także: Nowy film o Harrym Potterze? Nie w najbliższym czasie

Oprócz tego wszystkie filmy można było zobaczyć także na konkurencyjnej dla Netfliksa platformie – w serwisie HBO Go. Teraz jednak może się to zmienić, gdyż Netfliks zapowiedział w czwartek, 14 maja 2020 r., że także i w ich ofercie pojawią się produkcje z nastoletnim czarodziejem.

Nie wiadomo jednak, czy oznacza to, że w pozostałe serwisy tracą licencje, a filmy dostępne będą jedynie na Netflix, czy też może – produkcje będzie można zobaczyć na wszystkich dotychczasowych platformach.

Harry Potter – kiedy będzie na Netflixie?

Jak potwierdza Netflix w komentarzach na Facebooku, filmy z serii o Harrym Potterze na popularnej platformie pojawić mają się już jutro, 15 maja 2020 roku.

Przypuszczalnie, produkcje ukażą się około godziny 9 rano – tak jak większość premier filmowych i serialowych, które wypuszczane są na Netfliksie.

Harry Potter – jakie części na Netflixie?

Na ten moment nie wiadomo, jakie części pojawią się na platformie Netflix. Udostępniony przez firmę post na Facebooku może sugerować, że chodzi o całą serię.

Czytaj także: Biblioteka wyrzuciła książki o Harrym Potterze. Na aukcji były warte tysiące

Można również przypuszczać, że na platformie pojawią jedynie poszczególne filmy z serii, np. Harry Potter i kamień filozoficzny.

Harry Potter – książki

Seria o Harrym Potterze zapoczątkowana została przez J.K. Rowling w latach 90. i do dziś jest jedną z najpopularniejszych młodzieżowych serii literackich. W ostatnim czasie w sprzedaży pojawiły się szczególne, limitowane edycje książek, które kolorystycznie nawiązują do „domów Hogwartu”.

Pierwszą książkę z serii o Harrym Potterze w dobrej cenie kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Harry Potter i kamień filozoficzny
J.K. Rowling (Robert Galbraith)66
Okładka książki - Harry Potter i kamień filozoficzny

Harry Potter, sierota i podrzutek, od niemowlęctwa wychowywany był przez ciotkę i wuja, którzy - podobnie jak ich rozpieszczony syn Dudley - traktowali...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy