Forum

Wątek - Nowa szata graficzna serwisu Granice.pl - zgłaszajcie błędy
← powrót

Kto Post
danutka
Avatar użytkownika - danutka
2018-01-08 11:04:55

Ciągle jest tak samo. :(

slk
Avatar użytkownika - slk
2018-01-11 12:10:57

@danutka  Nasi programiści wiedzą o problemie i intensywnie szukają przyczyny. Tymczasem mogę tylko przeprosić za niedogodności. 

slk
Avatar użytkownika - slk
2018-01-11 12:33:25

@danutka  - znaleźliśmy kilka błędów i je wyeliminowaliśmy. Prosilibyśmy o testy dzisiaj / jutro i info zwrotne - najlepiej na skrempa@granice.pl 

Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
danutka
Avatar użytkownika - danutka
2018-01-12 11:47:48

Dzisiaj wystarczyło odświeżenie strony. Jest dobrze. :)

gendun
Avatar użytkownika - gendun
2018-07-04 09:58:03

@slk Do wczoraj bylo tak,ze jezeli w jakiejs kategorii bylo wiecej podstron,to numer wyswietlanej strony byl oznaczony na czerwony.To znacznie ulatwialo orientacje w serwisie.Teraz wszystkie numery podstron sa jednakowo czarne i nie wiadomo,ktora podstrone sie otworzylo.To jest blad techniczny,czy kolejne "ugogodnienie" dla uzytkownikow?

slk
Avatar użytkownika - slk
2018-07-06 12:12:06

@gendun  Możemy prosić o przykład (adres) strony, na której nie widać podświetlonego na czerwono numeru? Bo u nas działa to poprawnie. 

gendun
Avatar użytkownika - gendun
2018-07-10 09:12:58

@slk Na drugi dzien sytuacja wrocila do normy.

kanon
Avatar użytkownika - kanon
2019-01-18 08:52:28

Wyszukiwarka tytułów/autorów nie działa (coraz częściej po zmianach pokazuje się komunikat: "Ta strona nie działa. Serwer www.granice.pl nie może teraz obsłużyć tego żądania.  ERROR 500". Proszę, usprawnijcie działanie wyszukiwarki. A gdyby tutaj działało podpowiadanie, po wpisywanym wyrazie byłoby super. Teraz wystarczy wpisać do wyszukiwarki (jak się uda) tytuł np. składający się z dwóch podtytułów (tak jak na okładce pełny) - pokazuje, że nie ma w bazie. A wpisując tylko jeden (bardzo często błednie zarejestrowany w bazie) - wyszuka książkę. Tym sposobem są zgłoszone dwie pozycje - ta błędna zarejestrowana w bazie oraz ta poprawna, gdy ktoś ma ochotę i czas wprowadzić wszystkie dane. Bywa, że książkę muszę oddać - nie mam jak wpisać do bazy, która nie działa, nie mówiąc o cytatach. I jeszcze jedno: w zakładce SPOŁECZNOŚĆ były jeszcze nie dawno blogi zarejestrowanych czytelników granic. Już tego nie można odnaleźć. Fajnie byłoby przywrócić ale tylko te, zarejestrowane na granicach. Dodatkowo proponuję temat z tej samej zakładki WYDARZENIA - wrzucić do kalendarza na pierwszej stronie - będzie czytelny, a gdy na bieżąco wpisywany i data (aktywna) podświetlana - to byłoby to, co do pewnej części czytelników przemawia (spotkania autorskie, targi itp.) - tzw. funkcjonalność kalendarza i aktualizacja wydarzeń na czasie 

slk
Avatar użytkownika - slk
2019-01-18 09:35:05

@kanon  dzięki za propozycję, w przyszłym tygodniu bierzemy pod dyskusję i wpisujemy w harmonogram prac przynajmniej część Twoich sugestii :)  Będziemy się odzywać :) 

Flusz
Avatar użytkownika - Flusz
2019-04-24 14:44:32

Nie wiem czy tak miało być, czy to przeoczenie, ale teraz z paska zginęła całkiem zakładka z konkursami. Da się wejść pojedynczo w kilka ostatnich, szukając 'okienka z konkursami' na głównej stronie. Ale nie można zobaczyć tych już zakończonych, jak to było przy wchodzeniu przez zakładkę na pasku.

pobarski
Avatar użytkownika - pobarski
2019-04-24 18:45:38

@Flusz  już niebawem zakładka "Konkursy" pojawi się w dziale "Społeczności". Tymczasem zachęcamy do przechodzenia bezpośrednio za pomocą linku: granice.pl/konkursy/1 :)

violabu
Avatar użytkownika - violabu
2019-04-28 07:26:20

Czy klub książki zawiesił działalność?

slk
Avatar użytkownika - slk
2019-05-07 13:00:23

@violabu W tym momencie nie jesteśmy w stanie poświęcić mu tyle uwagi, ile byśmy chcieli i ile by należało, by cieszył się popularnością, na jaką zasługuje. Dlatego na pewien czas chyba będziemy musieli zawiesić ten pomysł. 

Aramina
Avatar użytkownika - Aramina
2019-07-09 20:26:26

@slk   Nie wiem czy tylko mi, czy innym też, ale zamiast strony startowej automatycznie przekierowuje do działu forów "czytelnicze wyzwania". Ile razy bym nie kasowała linku wpisując od nowa same granice.pl, zawsze przekierowuje i tak od kilku dni :/ Ze sklepiku też wszystko zniknęło i nie wiem czy jest wykupione czy to jakiś kolejny błąd u mnie?

pobarski
Avatar użytkownika - pobarski
2019-07-09 22:22:27

@Aramina  Dzięki za wiadomość. Zauważamy problem z forum czytelniczym. Czy korzystałaś z rozwiązania podanego tutaj? Gdyby problem się powtórzył, prosimy o ponowne wykonanie wskazówek. Pracujemy nad tym, by sprawdzić, co jest nie tak.

Jeśli chodzi o sklepik - akurat osoby, które zajmują się sklepikiem i wysyłką książek, są na urlopie. Książki powrócą do sklepiku w przyszłym tygodniu.

Dzięki za cierpliwość i wyrozumiałość! :)

MonikaP
Avatar użytkownika - MonikaP
2019-07-10 07:47:56

U mnie też nie ma strony głównej, ani w wersji na komputerze, ani na telefonie. Klikam w logo i wchodzę na forum, zamiast na główną, gdy wpisuję adres ręcznie, też jestem na forum, zamiast na głównej. Nie wiem, jak wygląda strona główna od kilku dni :D

Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2019-07-10 08:05:20

 @monikap @Aramina  proszę powiedzcie nam od kiedy macie problem z główną i spróbujcie innych przeglądarek i trybu incognito i oczywiście pomocy którą sugeruje @pobarski   https://www.granice.pl/forum/13-pomoc/1736-problem-z-wyswietalaniem-serwisu/1

MonikaP
Avatar użytkownika - MonikaP
2019-07-10 08:26:09

Korzystam z Mozilli, chyba od niedzieli nie widziałam głównej. Blokowanie wyłączyłam, nadal bez zmian :(

MonikaP
Avatar użytkownika - MonikaP
2019-07-10 08:31:09

W innej przeglądarce wszystko ok.

MonikaP
Avatar użytkownika - MonikaP
2019-07-10 08:33:48

Działa! Pomogło zjedzenie ciasteczek :))

Odpowiedz