miłość

Autor: cisza
Czy podobał Ci się to opowiadanie? 0

jestem marionetką Twoich bujnych fantazji, skazana na Twoje zachcianki, te przyjemne i te bardziej brutalne. Mówisz podnieś rękę ja ją podnoszę, mówisz powiedz kocham - kocham, mówisz rozchyl uda, rozchylam je mechanicznie, bez uczuć, bez słowa i zastanowienia, po prostu jestem cała Twoja do dyspozycji zawsze i wszędzie. Ty obrałeś mi drogę którą ślepo podążam bez wyższych celów, bez trudnych słów. Sama w sobie dla Ciebie od Ciebie, odkryłeś mnie w sobie, kreujesz na ideał z ludzkimi wadami, tak by oni nie widzieli że już we mnie nie ma ludzkości. Zabiłeś we mnie uczucia i narzuciłeś swoje wyimagowane wartości, które notabene ukradłeś z mojego pierwotnego bytu doskonałości. Bunt.
Mówisz że mam dziwną manie wywyższania swojej osoby a jednocześnie poniżanie jej, tak zwany zakompleksiony narcyzm, który bardzo długo hodowałam w sobie. a teraz stop mówię. teraz to moje zimne spojrzenie, moja znieczulica i ignorancji spowodują u Ciebie niewyobrażalnie trudne do zniesienia cierpienia. Tylko czy starczy sił mojej naturze by przezwyciężyć Twoje słowo swoją spazmatyczną gadaniną, tą od której boli Cię macica.

Czas na zmiany, gruntowne.
zmiana wyglądu i świeżości pomieszczenie już nastąpiły. Teraz czeka mnie zmiana stanu częstotliwości uczuć i osób które mnie otaczają.

może zaoferujesz mi rozrywkę pt. "szczęście" . Takie prawdziwe, a nie kiczowate i do granic infantylne jak to zazwyczaj bywało.

bo lubię Cię kochać.

1
Najpopularniejsze opowiadania
Inne opowiadania tego autora

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Forum - opowiadania
O autorze
cisza
Użytkownik - cisza

O sobie samym: jestem przedstawicielem gatunku tzw. zakompleksionego narcyza. Jestem osobą, na której oblicze składa sie ogromna ilość czynników. Znajomych dokladnie selekcjonuje dobieram wg. gustu i upodobań czasem nawet wg. kaprysu. obracam się wokół ludzi ładnych nie lubie brzydoty. brzydzę się zatarciami umysłowymi zwężonymi horyzontami. lubię kicz groteskę dekadencję. w dniu codziennym jestem nudną wieśniarą z kompleksami i za wysokim mniemaniu o sobie- na takową sie kreuje. mam tysiące różnych oblicz często gram inne postacie. nie mozna mnie zranić nie mozna mnie również doprowadzić do smutku nie, jesli się nie znamy. bitwę na słowa ze mna nie wygrasz. bywam bezczelna, w najlepszym wypadku irytująca lekko, bądź ignorancka. wśród małej garstki znajomych czuję sie najlepiej. mam problemy z nawiązywaniem znajomości w realu, taka moja mała choroba cywilizacyjna, ukryty kaprys:) interesuje się fotografią, rzeźbą, literaturą i szeroko pojętą sztuką. dużo piszę i fotografuje. aparat to moja trzecia ręka. jeśli chodzi o literaturę to czytam książki min.Okulicz- Kozaryn,Huysmans,Przybyszewski, Montesquieu,Hugo,Byron, Czerniewski,Jerofiejew,Wojaczek etc Muzyka: dark elektro, industrial, gotyk,metal folk, black metal,jazz. zajmuje sie robieniem dredow, kolczykowaniem, praktykuje również play piercing
Ostatnio widziany: 2009-03-19 19:52:27