Forum

Wątek - "Klatki z codzienności"
← powrót

Kto Post
kamilwoj
Avatar użytkownika - kamilwoj
2014-06-25 22:15:01

Serdecznie zachęcam do lektury mojej twórczości w postaci tomiku z tekstami "Klatki z codzienności". Publikacja dostępna w większości księgarni internetowych, a przede wszsytkim w księgarni "macierzystej": http://www.e-bookowo.pl/poezja/klatki-z-codziennosci.html Mój profil autorski na FB: www.kwojciechowski.pl Zachęcam do lektury pojedynczych wpisów na profilu oraz do zapoznania się z całością publikacji. Opis do tomiku: Wierszem można się bawić, nie zawsze trzeba nim zbawiać. Klatki z codzienności to przede wszystkim my – społeczeństwo i otaczająca nas rzeczywistość. To czasami niezauważalne motywy, rozdarte mapy wydarzeń, damsko-męskie igraszki, pociągi zgubnych relacji, zabawy, skoki w przeszłość, dystans, ironia i humor przeplatające się z poważną refleksją. Tego zbioru ot tak nie zaszufladkujesz. Czytasz kolejne teksty i nagle znajdujesz się między wersami, odkrywasz inne znaczenia dla pozornie powtarzalnych symboli. Wiersze zmieniają się z czytelnikiem – twoje doświadczenia mogą nadać im niepowtarzalnego sensu. Znajdziesz przestrzeń dla siebie – to nie tylko twórca i jego świat, to odautorskie sygnały, opowieści, czasem zaczepki albo małe bitwy.
redarren1584
Avatar użytkownika - redarren1584
2014-08-23 10:21:00

Wow, myślałam, że trudno dziś znaleźć dobrą poezję, a tu proszę, sama pcha mi się przed oczy i w ręce. Idealne podejście wg mnie, że to czytelnik tworzy poezję w oparciu o słowa autora, a nie że ta sama siebie kreuje i narzucanie interpretacji. Brawo.
gretta95
Avatar użytkownika - gretta95
2014-08-28 15:49:06

Właściwie poezja jest dość imponująca według mnie, coś z życia codziennego , jednak niezwykle piękne jest to , żeby z niecodziennych rzeczy stworzyć piękną poetycką całość:)fajnie, że ludzie w dzisiejszych czasach jeszcze chce tworzyć i komponować:)
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
Odpowiedz
1