Quantcast

Anna Klara Majewska


Anna Klara Majewska to pisarka, felietonistka, projektantka, redaktorka naczelna magazynu podróżniczego, autorka książek. 

Anna Klara Majewska - biografia, życie i twórczość

Anna Klara Majewska jest córką reżyseria i pisarza, Janusza Majewskiego oraz fotografki Zofii Nasierowskiej. Jest żoną bankowca, mamą dorosłego syna Franka.

Anna Klara Majewska wydała książki Jak dobrze wyjść za mąż po czterdziestce, Sekrety – napisane z Hanną Bakułą i Anną Ibisz, a także Rok na Majorce, Majorka na końcu świata i Majorka, mi amor!. To właśnie z Majorką wiążą się jej najlepsze wspomnienia, choć na przestrzeni lat mieszkała w wielu różnych krajach. 

W 2022 roku Anna Klara Majewska opublikowała książkę Bachur. Historia rodziny von R., w której dotyka tematów konsekwencji wyborów podejmowanych przez ludzi w czasach II wojny światowej. 

Anna Klara Majewska - twórczość

Anna Klara Majewska - wiadomości

Anna Klara Majewska - publicystyka

Cytaty Autora

Wiesz, zawsze boimy się tego, czego nie znamy. I zamiast to poznać, stawić temu czoła, oswoić tego potwora, wymyślamy jakieś bzdurne tłumaczenia, teorie, powody, dla których tego nie robimy. Oszukujemy samych siebie, brniemy w coraz większe kłamstwo i to jest strategiczny błąd. A wiesz dlaczego?


Więcej

I jedno mnie martwi szczególnie - nie zdążyłam nacieszyć się tym, co miałam. Nie, nie chodzi o to, że szczęście trwało krótko, tylko że, gdy było, nie potrafiłam się nim cieszyć. Trochę jak dostać pudełko pralinek i odłożyć na później, nie zauważając, jak jełczeją, zamiast zjeść je od razu ze smakiem.


Więcej
Dodaj cytat tego autora
Reklamy