Rodzina Monet. Tom 4. Diament. Część 2

Tom 4.2 cyklu Rodzina Monet

Haillie Monet, wyjątkowa dziewczyna, a później kobieta, będąca główną bohaterką powieści z cyklu ,,Rodzina Monet". Nazywana była różnie. Bracia uważają, że jest prawdziwym skarbem, ojciec sądzi, że to prawdziwa królewna, oby mówią o niej ,,perełka", a on nazywa ją diamentem.

Ta historia rozpoczyna się od słowa ,,nic". Czy w ten też sposób się zakończy? Czy sznur pereł na szyi bohaterki jest obciążaniem czy błogosławieństwem? Czy o grzechach przeszłości można zapomnieć? Czy bracia głównej bohaterki po raz kolejny ochronią ją przed złem i krzywdą, które nieodłącznie związane są ze światem, w którym żyjemy? Czy zaakceptują to, że Adrien zajmuje coraz więcej miejsca w życiu Haillie?

,,Diament. Rodzina Monet. Tom 4. Część 2" to finał cyklu, którego autorką jest Weronika Marczak. Czy stanie się takim samym hitem, jak poprzednie części? Powieść kierowana jest do odbiorców szesnastoletnich i starszych!

Diament. Rodzina Monet. Tom 4. Część 2 - fragment:

Jeśli twoja wizja relacji ogranicza się do kupowania mi kwiatków i zabierania na kolacje, ale jednocześnie zatajania przede mną swoich problemów, bo są zbyt poważne, by zawracać nimi moją słodką małą główkę, to przepraszam, ale nie ma szans, byśmy się dogadali. Nie szukam kolejnego starszego braciszka, mam już takich pięciu.

Informacje dodatkowe o Rodzina Monet. Tom 4. Diament. Część 2:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2024-03-27
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 15-18 lat

Kup książkę Rodzina Monet. Tom 4. Diament. Część 2

Rodzina Monet. Tom 4. Diament. Część 2 - opinie o książce

Zakończenie serii często wprawia mnie w smutek, ponieważ żal rozstawać się z bohaterami. Całą serię bardzo szybko i dobrze mi się czytało.

Avatar użytkownika - Nessi98
Nessi98
Przeczytane:2024-03-25, Ocena: 4, Przeczytałam, Książki 2024,
Rodzina Monet. Tom 2. Królewna (wydanie specjalne)
Weronika Marczak0
Okładka ksiązki - Rodzina Monet. Tom 2. Królewna (wydanie specjalne)

Wyjątkowe wydanie specjalne w twardej oprawie - z faksymile podpisu i listem od autorki, barwionymi brzegami i tasiemkami. Nieważne, jakiej wagi ciężarki...

Rodzina Monet. Tom 3. Perełka. Część 1
Weronika Marczak0
Okładka ksiązki - Rodzina Monet. Tom 3. Perełka. Część 1

Największą zmianę, Hailie Monet, widzę w twoich oczach. Widać w nich siłę i ambicję. Ty nie jesteś już tamtą małą, zagubioną i onieśmieloną dziewczynką...