Nieoficjalna Wielka Księga Zaklęć Harry'ego Pottera

Wielka Księga Zaklęć Harry'ego Pottera to nieoficjalny przewodnik zawierający wszystkie zaklęcia, jakie zaprezentowane zostały na stronach powieści J.K. Rowling.

Dzięki tej książce odkryć można, jakim zaklęciem otworzyć można dowolną książkę. A może potrzebujesz otworzyć drzwi, które dotąd były zamknięte? Przygotowujesz się do pojedynku z innym potężnym czarodziejem?

Wielka Księga Zaklęć Harry'ego Pottera służy pomocą.

Za jej sprawą poznamy zarówno zaklęcia najzwyklejsze, jak i te, z których korzystają najpotężniejsi czarodzieje. Są zaklęcia, którymi uleczysz drugiego człowieka, jak i Zaklęcia Niewybaczalne, których żaden szanujący się czarodziej nigdy nie użyje.

Wielka Księga Zaklęć Harry'ego Pottera to podręcznik magii, niosący wiedzę, którą posiąść powinien każdy czarodziej. Na marginesach znaleźć można dopiski i uwagi uznanego czarodzieja, które pomogą w wykorzystaniu czarów w praktyce.

W książce znaleźć można również spis magicznych przedmiotów, który pomoże rozpoznać magiczne artefakty, których nikt inny nie dostrzeże.

Przypominamy: to wiedza zastrzeżona dla czarodziejów. Mugole nie mogą jej czytać!

* * *

W publikacji znajdziecie 240 zaklęć, czarów, uroków, klątw a także listę magicznych obiektów.

Z pewnością każdy miłośnik Harry'ego Pottera ucieszy się z takiego prezentu!

Informacje dodatkowe o Nieoficjalna Wielka Księga Zaklęć Harry'ego Pottera:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2024-04-24
Kategoria: Dla młodzieży

Tagi: Dzieci od ok. 12 lat

Kup książkę Nieoficjalna Wielka Księga Zaklęć Harry'ego Pottera

Nieoficjalna Wielka Księga Zaklęć Harry'ego Pottera - opinie o książce

To już dziś (24/04/2024), oficjalna premiera Nieoficjalnej Wielkiej Księgi Zaklęć Harry' ego Pottera od wydawnictwa Znak.

Ta nietypowa książka, wydana w piękny i elegancki sposób, zawiera informacje o zaklęciach, urokach i klątwach związanych z magicznym światem najsławniejszego czarodzieja.  Świata znanego z książek, filmów, a nawet gier karcianych i gier komputerowych.

To obszerne kompendium wiedzy czarodziejskiej, które pozwoli każdemu fanowi poznać wymowę, działanie    etymologię i magiczny kontekst, każdego nawet najmniejszego uroku.

Dodatkowe informacje i smaczki sprawiają, że ta pozycja jest niezwykle atrakcyjna, a jej staranne wydanie dodaje jej wyjątkowego charakteru.

Znajdziesz w niej grubo ponad 200 zaklęć, amuletów, klątw i uroków, a także wskazówki dotyczące rzucania zaklęć oraz katalog magicznych przedmiotów.

Dla bardziej dociekliwych czytelników przygotowano ciekawostki napisane odręcznych stylem.

Książka zawiera również ilustracje i piękne opracowanie graficzne.

Moim ulubionych zaklęciem pozostaje Expecto Patronum, zaklęcie ochronne przywołujące patronusa, którego Harry uczył się od Remusa Łupina, aby bronić się przed dementorami.

Nieoficjalna Wielka Księga Zaklęć Harre'go Pottera  to doskonały prezent dla każdego miłośnika uniwersum Harrego Pottera, ale może także zainteresować wyjątkowo ciekawego mugola ?