Forum

Wątek - 10 książek, które skłonią nastolatków do czytania!
← powrót

Kto Post
ElaBloch
Avatar użytkownika - ElaBloch
2017-06-14 09:38:22

Myślę, że furorę zrobiłaby saga Sapkowskiego, chyba nie muszę nawet podawać tytułu. Nastolatki jak to nastolatki - uwielbiają wulgaryzmy. Jak sobie przypomnę te wszystkie okrzyki, "chędożonych w żyć" osobników, to wydaje mi się, że wielu z nich może się to spodobać. Ponadto jest to teraz "na topie", czyli można "zabłysnąć" wśród znajomych jakąś ciekawstką z tego świata. Osobiście czytałam to już chyba trzy razy i co tu dużo mówić - uważam to za arcydzieło.
danielx20
Avatar użytkownika - danielx20
2017-06-16 14:21:45

Moja dwunastoletnia córka ostatnio zaczeła czytać książke przygodową "William Wenton. Instytut szyfrów", której autorem jest Bobbie Peers. Książka jest nowością na rynku ale mojej córce tak się spodobały przygody Williama, że nie może oderwać się od czytania. Chyba nigdy wcześniej żadna książka aż tak nie przypadła jej do gustu.
Lato
Avatar użytkownika - Lato
2020-01-20 13:20:40

Świetne do czytania dla nastolatków sa komiksy. Od czgeoś trzeba w końcu zacząć, a takie bajkowe i kolorowe historie najbardziej przemawiają. Bratankowi zrobiliśmy prezent - "Batman. Świta Mrocznego Księżyca". Przyznam, że wyjątkowy album. Do tego takie . Myślę że strzał w dyche:) 

Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
lourdes
Avatar użytkownika - lourdes
2020-01-26 19:26:31

Myślę, że najlepszymi są tzw. klasyki, nieprzemijające, wartościowe (jeśli już takie mają być), ciekawe, zabawne, ja właśnie czytam Przygody Hucka (za dzieciaka niestety nie czytałam), ale przynajmniej teraz świenie się bawię.

Odpowiedz