Forum

Wątek - Grupa wsparcia - 26 książek 2014
← powrót

Kto Post
muszkasia
Avatar użytkownika - muszkasia
2015-01-04 15:01:16

Czy wiadomo kiedy będą wyniki konkursu i w jaki sposób się o tym dowiemy? Bardzo spodobało mi się to wyzwanie i w tym roku również planuję wziąć udział. Tym razem przeczytam jeszcze więcej :-) Szczęśliwego nowego roku!
slk
Avatar użytkownika - slk
2015-01-04 15:45:28

muszkasia - przeglądanie półek użytkowników rozpoczynamy 7 stycznia - po redakcyjnych świątecznych urlopach. Sukcesywnie przez kilka tygodni z rzędu będziemy ogłaszać najpierw laureatów wyzwania "czytam regularnie", potem - 12 książek, 26 i - wreszcie - 52 książki. Wyniki podamy w wątku głównym poświęconym wyzwaniom 2014, ale z laureatami skontaktujemy się też przez system wewnętrznej poczty serwisu lub mailowo.
aishiteru
Avatar użytkownika - aishiteru
2015-01-10 13:05:13

Kolejny raz dziękuję za fajną zabawę. Książkami, którymi byłam zachwycona w 2014 roku, są: "Opowieści sieroty" (obydwa tomy!) - współczesna odpowiedź na "Baśnie tysiąca i jednej nocy", która przenosi czytelnika w piękny, baśniowy świat. Warto przeczytać chociażby dla samego języka, jakiego używa autorka! "Gargulec" - historia o "wykuwaniu" siebie na nowo. Książka kupiona zupełnie przypadkowo, stała się jedną z ulubionych w 2014 roku. :) "Pokój" - powieść, którą najpewniej przeczytam kilka razy, aby odnaleźć w niej coś jeszcze innego. "Czas tęsknoty" - ciekawa powieść historyczna z wątkiem miłosnym. "Droga do zapomnienia" - wspomnienia z japońskiego obozu jenieckiego. Historia o nienawiści do oprawcy, wreszcie o spotkaniu go ponownie, już po wielu latach. To takie moje małe TOP 6 tytułów. Jeśli jeszcze któregokolwiek z nich nie przeczytaliście, to zachęcam! :)
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
Odpowiedz