100 sposobów na Flash

Chyba każdy, kto zajmuje się grafiką komputerową lub projektowaniem witryn WWW i prezentacji multimedialnych, zna program Macromedia Flash. To doskonałe narzędzie do tworzenia interaktywnych animacji wektorowych jest obecne na rynku od prawie 8 lat. Jego najnowsza wersja, nosząca oznaczenie MX 2004, to prawdziwy multimedialny "scyzoryk armii szwajcarskiej" -- pozwala nie tylko na tworzenie grafiki i animacji, ale również na prostą obróbkę klipów wideo i dźwięków, posiada w pełni funkcjonalny, obiektowy język programowania ActionScript 2.0 i wiele innych przydatnych narzędzi. Flash jest idealną aplikacją dla tych, których pasjonuje nie tylko tworzenie, ale także poszukiwanie nowych sposobów rozwiązywania zadań związanych z projektowaniem.

"100 sposobów na Flash" to książka zawierająca opisy technik pracy z Flashem, wykorzystywanych przez najbardziej znanych projektantów. Wykorzystanie zawartych w książce sztuczek pozwoli Ci nie tylko na poszerzenie horyzontów twórczych, ale także na zmianę podejścia do projektowania. Dzięki nim stworzysz oryginalniejsze i bardziej wydajne aplikacji i jednocześnie zmniejszysz nakład pracy potrzebny do ich opracowania.

Wizualne efekty specjalne oparte na elementach graficznych Maski i rysowanie Animacja postaci Zaawansowane techniki animacyjne Uwzględnianie fizyki w animacjach Formatowanie tekstu za pomocą stylów CSS Efekty specjalne tworzone w oparciu o tekst Dźwięk Tworzenie elementów interfejsów użytkownika Optymalizacja projektów Sztuczki z językiem ActionScript Integracja z przeglądarką internetową Zabezpieczanie prezentacji Flash

Wykorzystaj w swojej pracy sztuczki ekspertów.
Przekonasz się, jak wielu rzeczy jeszcze nie wiedziałeś o Flashu.

Informacje dodatkowe o 100 sposobów na Flash:

100 sposobów na Flash - opinie o książce

Flash 5 ActionScript. Podstawy
Sham Bhangal0
Okładka ksiązki - Flash 5 ActionScript. Podstawy

Język ActionScript Flasha 5 ze swoimi interaktywnymi możliwościami tworzy nowy standard w sieci WWW. Rozszerzenie języka ActionScript we Flashu 5 jest...