15 niezwykłych konstrukcji od mechaniki do elektroniki. Szalony Geniusz

Twórz wyjątkowe gadżety, którymi zaskoczysz wszystkich!

W sieci nie brakuje sklepów z niecodziennymi i zaskakującymi zabawkami. Jednak nic nie da Ci takiej satysfakcji, jak zbudowanie własnego gadżetu! Przekonaj się, jak za pomocą gotowych podzespołów szybko i tanio zbudować atrakcyjny układ elektroniczny! Gotowy? Zaczynamy!

Zaskocz znajomych! Wykorzystaj jeden z 15 wspaniałych projektów, których nie ma w żadnym innym przewodniku typu "zrób to sam". Każda z tych propozycji jest szczegółowo opisana - liczne instrukcje i ilustracje przeprowadzą Cię krok po kroku od koncepcji do działającego urządzenia.

Jakie projekty masz do wyboru? Działko Gaussa, karabinek na piłeczki pingpongowe, wieżyczkę laserową, bombę błyskową, celownik laserowy. Mało? Na dokładkę możesz zbudować podsłuch radiowy, pistolet laserowy lub mikrorobota. Niezłe, prawda? Książka ta jest doskonałą lekturą dla każdego pasjonata majsterkowania, który chciałby zbudować swoją własną, zaawansowaną zabawkę elektroniczną!

Dzięki tej książce:

zbudujesz zaawansowany układ elektroniczny będziesz się świetnie bawić przez wiele godzin poznasz podzespoły elektroniczne i ich oznaczenia spełnisz swoje marzenia

Bądź przebiegły! Zbuduj urządzenia, którymi zachwycisz swoich znajomych i wprawisz w zakłopotanie wrogów:

działko Gaussa laserowy alarm antywłamaniowy szpiegowski podsłuch radiowy bomba błyskowa robot strażnik

I wiele innych!

Świetna zabawa na długie godziny!

Informacje dodatkowe o 15 niezwykłych konstrukcji od mechaniki do elektroniki. Szalony Geniusz:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2014-05-15
Kategoria: Poradniki

Kup książkę 15 niezwykłych konstrukcji od mechaniki do elektroniki. Szalony Geniusz

15 niezwykłych konstrukcji od mechaniki do elektroniki. Szalony Geniusz - opinie o książce

Raspberry Pi. Przewodnik dla programistów Pythona
Simon Monk0
Okładka ksiązki - Raspberry Pi. Przewodnik dla programistów Pythona

Zrealizuj projekt dla Pi za pomocą Pythona! Zastanawiasz się, czy komputer wielkości lekko przerośniętej karty kredytowej może podołać typowym zadaniom...

Zabawy z elektroniką. Ilustrowany przewodnik dla wynalazców i pasjonatów
Simon Monk0
Okładka ksiązki - Zabawy z elektroniką. Ilustrowany przewodnik dla wynalazców i pasjonatów

Fascynuje Cię elektronika? Chciałbyś zrealizować swój pierwszy projekt, ale nie wiesz, od czego zacząć? Nie martw się! Oddajemy w Twoje ręce podręcznik...