Okładka książki - Sprzedawca broni. Audiobook

ISBN: 978-83-61445-09-8
Czas trwania:12 godz.26 min
Czyta: Jarosław Rabenda
Dodał/a książkę: Magdalena Galiczek-Krempa

Thomas Lang - były żołnierz, a obecnie niezbyt zamożny ochroniarz do wynajęcia - dostaje nietypową propozycję: zlecenie morderstwa. Ponieważ zabijanie nie leży w jego naturze, postanawia ostrzec swoją ofiarę. Nie przypuszcza nawet, że w ten sposób wplącze się w aferę rządową godną Jamesa Bonda. Sprzedawca broni to znakomite połączenie trzymającego w napięciu thrillera i śmieszącej do łez komedii. Tłum szpiegów, agentów i terrorystów, supernowoczesna broń, wyraziste postaci i krytyka społeczeństwa, satyra, aż wreszcie - skomplikowana intryga, której nie powstydziliby się najwięksi mistrzowie suspensu. A przy okazji genialny recital kabaretowy w wykonaniu zawodowca. Zaraz po opublikowaniu Sprzedawca broni Hugh Lauriego wszedł na listy bestsellerów. Prawa do tłumaczenia książki zakupiły wydawnictwa m.in. z Holandii, Niemiec, Włoch, Węgier, Portugalii i Szwecji. Powieść zostanie przeniesiona na ekran przez Johna Malkovicha, a scenariusz ma napisać sam Hugh Laurie. "Jest wielu powieściopisarzy otrzymujących milionowe honoraria, którzy nigdy nie napisali tak sympatycznej i tak żywej książki jak ta." (Evening Standard)

Kup książkę

Avatar użytkownika - ARTa
ARTa
Ocena: 6, Czytam,
Humor specyficzny dla autora. Momentami nudzi, ale czasem rozśmiesza do łez. Dla sympatyków tematyki kryminalnej oraz cudnego aktora.
Avatar użytkownika - kamkap
kamkap
Jakoś nie przekona mnie humor Dr Housa w tej książce, choć serial lubię
Avatar użytkownika - elphaba
elphaba