Ściśle tajne Odkryj tajemnice ery cyfrowej

Przez wiele lat wyznawcy teorii spiskowych zaliczali się do cichej subkultury skazanej na studiowanie szczupłego zasobu niskonakładowych książek w ciemnych, rzadko odwiedzanych kątach księgarń. Pojawienie się sieci i powszechna dostępność do Internetu zapoczątkowały zadziwiającą eksplozję kontaktów społecznych, które wydobyły teorie spiskowe z ciemnych kątów magazynów książkowych na czołowe miejsca na forum kultury masowej. Dzisiaj dzięki Internetowi zrodziło się coś, co doprowadziło do renesansu teorii spiskowych. Darmowe witryny i łatwy dostęp do blogów zainspirowały sporą część „blogosfery” do skupienia się na niezliczonych wątkach tematyki spiskowej. Niezależnie od ścisłości i wiarygodności tych milionów dociekań, sama ich liczba świadczy o ogromnej masie ludzi zadających prowokacyjne pytania i poszukujących na nie odpowiedzi. Jim Marrs niestrudzony badacz tajemnic i spisków szuka odpowiedzi na prowokujące pytania: Czy 11 września był dziełem zakulisowych machinacji? Czy wydobycie ropy osiągnęło szczyt? Czy wolna albo alternatywna energia jest zatajana przed społeczeństwem? Co przeleciało w pobliżu promu kosmicznego Atlantis? Kto zaparkował Księżyc? Co rozbiło się pod Roswell? Czy Bóg jest kosmitą? Co zdarzy się w roku 2012? Jim Marrs jest wyróżnionym wieloma nagrodami autorem bestsellerów: „Oni rządzą światem” (Jeden Swiat, 2005), „The Rise of the Fourth Reich”, „Alien Agenda” i książki „Crossfire: The Plot That Killed Kennedy” na kanwie której powstał film JFK Oliviera Stone’a. Uczestnik wojny w Wietnamie, wieloletni dziennikarz jest jednym z najlepszych znawców konspiracji. Mieszka w Teksasie.

Informacje dodatkowe o Ściśle tajne Odkryj tajemnice ery cyfrowej:

Wydawnictwo: Jeden Świat
Data wydania: 2009-11-30
Kategoria: Popularnonaukowe
ISBN: 978-83-89632-53-1

Kup książkę Ściśle tajne Odkryj tajemnice ery cyfrowej

Ściśle tajne Odkryj tajemnice ery cyfrowej - opinie o książce

Jim Marrs0
Okładka ksiązki - Oni rządzą światem Tajna historia łącząca Komisję Trójstronną, wolnomularstwo i piramidy egipskie

Jakie sekrety łączą wielkie piramidy, masonów, stowarzyszenia Illuminati i Radę Polityki Zagranicznej? W tej intrygującej książce słynny reporter...