Ślady palców bogów

Sensacyjne dowody istnienia zaginionej wysoko rozwiniętej prehistorycznej cywilizacji, która dała początek wszystkim starożytnym kulturom.

„Jedno z najbardziej przełomowych wydarzeń intelektualnych naszych czasów”. „THE TIMES” Czy historia ludzkości może być o tysiące lat starsza, niż uważaliśmy dotychczas? GRAHAM HANCOCK, kontrowersyjny, jeden z najwybitniejszych badaczy prehistorii ludzkości, autor bestsellerów przetłumaczonych na 27 języków, wysuwa rewolucyjną tezę o prawdziwych początkach naszej cywilizacji. Hancock używając narzędzi astroarcheologii, geologii i analizy komputerowej starożytnych mitów, składa fakty jak puzzle w całość i odsłania nieznany obraz historii ludzkości. W monumentach starożytnych kultur tak odległych jak egipski Wielki Sfinks, zagadkowe ruiny andyjskiego Tihuanaco, budzące grozę meksykańskie świątynie Słońca i Księżyca, odkrywa wyraźne ślady niezidentyfikowanej do tej pory cywilizacji sprzed kilkunastu tysięcy lat i zdumiewające dowody jej wysokiego rozwoju, zaawansowania technologicznego i imponującej wiedzy naukowej. Graham Hancock mówi nam coś jeszcze: Kiedy odkryjemy prawdę o prehistorii i pojmiemy prawdziwe znaczenie starożytnych mitów i budowli, stanie się jasne, że przekazano nam ostrzeżenie – przed straszliwym kataklizmem, który cyklicznie nawiedza Ziemię. I który może się powtórzyć

Używając narzędzi astroarcheologii, geologii i analizy komputerowej starożytnych mitów, składa fakty jak puzzle w całość i odsłania nieznany obraz historii ludzkości. W monumentach starożytnych kultur, takich jak egipski Sfinks, ruiny andyjskiego Tiahuanaco, budzące grozę meksykańskie świątynie Słońca i Księżyca, odkrywa ślady niezidentyfikowanej do tej pory cywilizacji sprzed kilkunastu tysięcy lat i zdumiewające dowody jej wysokiego rozwoju, zaawansowania technologicznego i imponującej wiedzy naukowej.

W Magach bogów Graham Hancock kontynuuje swoje kultowe dzieło Ślady palców bogów, przedstawiając dalsze sensacyjne dowody ze swojego dwudziestoletniego naukowego śledztwa.

Informacje dodatkowe o Ślady palców bogów:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2016-04-26
Kategoria: Popularnonaukowe
ISBN: 978-83-241-5546-0

Kup książkę Ślady palców bogów

Ślady palców bogów - opinie o książce

Magowie bogów
Graham Hancock0
Okładka ksiązki - Magowie bogów

Kontynuacja kultowego dzieła Ślady palców bogów. Czy kosmiczny kataklizm zniszczył 12 000 lat temu zapomnianą, wysoko rozwiniętą cywilizację? Kontrowersyjny...