Opis ksiązki
Kup Teraz

Śnieżny dzień

Ocena ( 1 osoba )
5.0
Wydawnictwo: eSPe
Data wydania: 2011-12-08
Kategoria: Literatura piękna
ISBN: 978-83-7482-413-2
Liczba stron: 232
Dodał/a książkę:czytam

Nad życiem Petera Boyda zbierają się chmury. Wszystko wskazuje na to, że straci pracę, a co za tym idzie i dom oraz środki utrzymania dla siebie i swojej rodziny. Korzystając z okazji, jaką daje mu burza śnieżna, która nadciąga nad jego okolicę, bierze urlop, aby zastanowić się, co począć dalej ze swym, przegranym, jak mu się wydaje, życiem. Spotkania, rozmowy i zdarzenia tego śnieżnego dnia stanowią dla niego inspirację do gruntownego przewartościowania własnej postawy wobec siebie, innych ludzi i Boga.


To wzruszająca, przepełniona finezyjnym humorem powieść, która pokazuje, w jaki sposób najzwyczajniejszy w świecie dzień może odmienić całe życie.


„To książka, którą się delektujesz i do której powracasz. Prosta, lecz głęboka. Oszczędna w środkach, lecz piękna”.Mary DeMuth, autorka trylogii Defiance Texas i książki Thin Places„Billy Coffey pisze w taki sposób, że wciąga nas w swą opowieść i umożliwia nam samym odnalezienie się w niej. Zachęci was do tego, aby mieć oczy otwarte, śmiać się i zdumiewać”.Vince Antonucci, autor książki I Became a Christian and All I Got Was this Lousy T-Shirt„Śnieżny dzień sprawia, że budzi się w tobie pragnienie przeżywania każdego dnia naprawdę świadomie – w ten sposób, aby odkrywać to, co boskie, w codziennych miejscach wśród zwykłych ludzi”.


Jeanne Damoff, autorka książki Parting the Waters: Finding Beauty in Brokenness

szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
karolina_c plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-02-05, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52_Książki_2014,Mam,
Krótka notka z okładki chyba najlepiej opisuj całą zawartość książki- powieść o wierze, nadziei i miłości. Opowieść o zwykłym człowieku i jego zwykłym życiu. Opisana jednak w taki sposób, że każdy może odnaleźć w niej siebie i swoje problemy. Książka w fajny i "boski" sposób otwiera oczy na to co nas otacza i w prosty sposób tłumaczy to co dla innych jest niewytłumaczalne- skąd się biorą nasze problemy, po co są i gdzie w tym szalonym świecie jest Bóg.
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów