Adobe Premiere 6.5. Biblia

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2003-07-03
Dodał/a książkę:helion
Adobe Premiere 6.5 umożliwia montaż cyfrowego wideo na zwykłych komputerach PC i Apple. Jego możliwości w zupełności wystarczają profesjonalistom, dla początkującego użytkownika mogą być nawet oszałamiające.

"Adobe Premiere 6.5. Biblia" to książka dla producentów multimediów, projektantów witryn internetowych, grafików, artystów, filmowców oraz użytkowników kamer wideo -- dla wszystkich, którzy, korzystając z komputera, chcą tworzyć filmy wideo i umieszczać je na taśmach VHS, płytach CD-ROM lub w Internecie. Czytając tę książkę szybko się przekonasz, że jest ona czymś więcej niż tylko źródłem informacji opisującym praktycznie wszystkie funkcje programu Adobe Premiere. Omawiane w książce koncepcje i możliwości programu Premiere są wyjaśniane za pomocą wielu krótkich ćwiczeń. Książka jest niezastąpionym źródłem informacji zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Nie zwlekaj. Zacznij czytać i dowiedz się, jak zrealizować swoje pomysły.

• Twórz cyfrowe filmy, prezentacje i wideoklipy korzystając z własnego komputera
  • Eksportuj cyfrowe projekty wideo na dysk twardy, płyty CD-ROM, taśmy VHS lub do Internetu
  • Łącz narrację, muzykę i efekty dźwiękowe wzbogacając nimi obraz
  • Odkryj możliwości współpracy programu Premiere 6.5 z aplikacjami takimi jak Photoshop, Illustrator, After Effects czy GoLive
  • Przekształć zwykłe sekwencje wideo nakręcone typową cyfrową kamerą w pełne życia i pasji projekty filmowe
  • Wykorzystaj w produkcji grafikę JPEG i TIFF, a także cyfrowe wideo i dźwięk
Uzupełnieniem książki jest CD-ROM zawierający między innymi próbną wersję programu Adobe Premiere 6, klipy wideo wykorzystywane w ćwiczeniach zawartych w książce i bibliotekę sekwencji wideo, dźwięków i grafik, które możesz stosować we własnych filmach.

Książka ta stanowi nie tylko doskonałe źródło wiedzy o programie Adobe Premiere 6.5. Dzięki niej w krótkim czasie będziesz mógł konkurować z najlepszymi montażystami.

ot Linia koment