Okładka książki - Akademia wampirów: W mocy ducha

Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a książkę: Nikea

Kolejna część bestsellerowej sagi! Na Syberii usłyszałam, że istnieje sposób, aby przywrócić Dymitra do dawnej postaci dampira. Niestety, jedyną osobą, która mogła nam pomóc, był przestępca. Nie byle jaki przestępca, bo sam Wiktor Daszkow. Moroj królewskiego rodu, który kiedyś torturował Lissę. Zamierzałyśmy uwolnić śmiertelnego wroga. Po straceńczej wyprawie na Syberię Rosę Hathaway wróciła do domu, do Akademii Świętego Władimira. Czekają ją końcowe egzaminy i życie poza bezpiecznymi murami szkoły. Tego od zawsze pragnęła, ale trudno jej się cieszyć ze świadomością, że on gdzieś tam jest. Dymitr, którego niegdyś kochała i którego nie zdołała zabić. Dziewczyna nie może też zapomnieć, że istnieje sposób, by pomóc ukochanemu. Jednak wiąże się on z podjęciem straszliwego ryzyka. Czy za miłość warto zapłacić każdą cenę?

Avatar użytkownika - Mada013
Mada013
Przeczytane:2016-06-15, Ocena: 6, Przeczytałem, czytam regularnie w 2016,
Szok, ból nie dowierzanie. Rose, Lissa, Adrian, Dymitr, Christian. Czy miłość na pewno przemija może ale raczej nie w tym przypadku. Boje się co dalej stanie się z Rose w ostatniej części czy w końcu zostanie strażniczką Lissy czy będzie musiała się ukrywać, a może na koniec ją zabiją. Tak bardzo chcę się tego dowiedzieć, a za razem nie chcę kończyć całej serii.
Avatar użytkownika - Edyta_S
Edyta_S
Przeczytane:2015-06-11, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,
Jedna z moich najbardziej ulubionych części, szkoda tylko, że taka krótka. Dużo akcji, humoru jak zawsze, czyta się lekko i przyjemnie jak każdą część.
Avatar użytkownika - blackithilien
blackithilien
Przeczytane:2015-05-03, Ocena: 3, Przeczytałem, 26 książek 2015, Czytane na Kindle,
Nadal wciągająco, jednak nadal też zbyt rozmemłanie. Fajnie opisana ucieczka z więzienia, nowe dworskie intrygi i to na co czekałam - powrót dawnego Dymitra. I wszystko byłoby ok, gdyby nie własnie to ponowne emocjonalne rozmemłanie. Bezsensowne i nierealne zadręczanie się, odrzucanie świata i macerowanie we własnych żałosnych, depresyjnych myślach. Ech, przez to wszystko najlepsza postać w całej serii zdecydowanie utraciła w moich oczach. Zyskał za to Adrian.
Avatar użytkownika - blebelebe
blebelebe
Przeczytane:2013-02-26, Ocena: 6, Przeczytałem,
Jedna z najlepszych o wampirach, z całą pewnością.
Avatar użytkownika - hollywood93
hollywood93
Ocena: 6, Czytam,
Wciąga od pierwszej strony,a każda następna przygoda bohaterów, jest dodatkową ekscytacją czytelnika Nie mogę doczekać się filmu na jej podstawie.Polecam!
Avatar użytkownika -

Przeczytane:, Ocena: 6,
Świetna książka! Polecam
Kroniki krwi 4. Serce w płomieniach
Richelle Mead0
Okładka ksiązki - Kroniki krwi 4. Serce w płomieniach

Nowa seria autorki ,,Akademii wampirów"! Sydney jeszcze do niedawna nie wiedziała, czy powinna zaufać alchemikom, czy raczej własnym uczuciom....

Marzenia sukuba
Richelle Mead0
Okładka ksiązki - Marzenia sukuba

Seks to najlepsza broń - zwłaszcza w przypadku sukuba. Ale nie w przypadku Georginy, która wciąż szuka sposobu, jak zatracić się w miłosnym uniesieniu...

Top 5 książek
Złodziejka książek