OPIS KSIĄŻKI:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2011-09-07
ISBN: 9788310119506
Dodał/a książkę:Nikea

Kolejna część bestsellerowej sagi! Na Syberii usłyszałam, że istnieje sposób, aby przywrócić Dymitra do dawnej postaci dampira. Niestety, jedyną osobą, która mogła nam pomóc, był przestępca. Nie byle jaki przestępca, bo sam Wiktor Daszkow. Moroj królewskiego rodu, który kiedyś torturował Lissę. Zamierzałyśmy uwolnić śmiertelnego wroga. Po straceńczej wyprawie na Syberię Rosę Hathaway wróciła do domu, do Akademii Świętego Władimira. Czekają ją końcowe egzaminy i życie poza bezpiecznymi murami szkoły. Tego od zawsze pragnęła, ale trudno jej się cieszyć ze świadomością, że on gdzieś tam jest. Dymitr, którego niegdyś kochała i którego nie zdołała zabić. Dziewczyna nie może też zapomnieć, że istnieje sposób, by pomóc ukochanemu. Jednak wiąże się on z podjęciem straszliwego ryzyka. Czy za miłość warto zapłacić każdą cenę?

Mada013 plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-06-15, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,czytam regularnie w 2016,
Szok, ból nie dowierzanie. Rose, Lissa, Adrian, Dymitr, Christian. Czy miłość na pewno przemija może ale raczej nie w tym przypadku. Boje się co dalej stanie się z Rose w ostatniej części czy w końcu zostanie strażniczką Lissy czy będzie musiała się ukrywać, a może na koniec ją zabiją. Tak bardzo chcę się tego dowiedzieć, a za razem nie chcę kończyć całej serii.
Edyta_S plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-06-11, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
Jedna z moich najbardziej ulubionych części, szkoda tylko, że taka krótka. Dużo akcji, humoru jak zawsze, czyta się lekko i przyjemnie jak każdą część.
blackithilien plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-05-03, Ocena: 3, Na półkach: Przeczytałem,26 książek 2015,Czytane na Kindle,
Nadal wciągająco, jednak nadal też zbyt rozmemłanie. Fajnie opisana ucieczka z więzienia, nowe dworskie intrygi i to na co czekałam - powrót dawnego Dymitra. I wszystko byłoby ok, gdyby nie własnie to ponowne emocjonalne rozmemłanie. Bezsensowne i nierealne zadręczanie się, odrzucanie świata i macerowanie we własnych żałosnych, depresyjnych myślach. Ech, przez to wszystko najlepsza postać w całej serii zdecydowanie utraciła w moich oczach. Zyskał za to Adrian.
blebelebe plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-02-26, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,
Jedna z najlepszych o wampirach, z całą pewnością.
hollywood93 plusminus Linia koment
Ocena: 6, Na półkach: Czytam,
Wciąga od pierwszej strony,a każda następna przygoda bohaterów, jest dodatkową ekscytacją czytelnika Nie mogę doczekać się filmu na jej podstawie.Polecam!
plusminus Linia koment
Przeczytane:, Ocena: 6, Na półkach:
Świetna książka! Polecam
Reev Linia koment
Przeczytane:2017-02-02, Ocena: 3, Na półkach: Przeczytałem,Dla młodzieży,Fantasy,Mam,
ot Linia koment
anita0201 Linia koment
Przeczytane:2016-09-14, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
dunia20002 Linia koment
Przeczytane:2016-07-24, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,
mirabell3012 Linia koment
Przeczytane:2016-03-25, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,Mam,Przeczytane w 2016 roku,
kasia986753421 Linia koment
Przeczytane:2014-06-29, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,
Nudhar Linia koment
Przeczytane:2014-05-13, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
oklaskim Linia koment
Przeczytane:2014-04-25, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2014,E-półka,Ulubione,
aniaraven Linia koment
Przeczytane:2014-04-05, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2014,
Przeczytane:, Ocena: 5, Na półkach:
majka1654 Linia koment
Przeczytane:2012-05-09, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,Przeczytałam :D,
kobra18 Linia koment
Przeczytane:2012-09-21, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,"Ale to już było" ;),
glaadys Linia koment
Balladyna Linia koment