Amazonia. Piekielne piękno. Kiedy przygoda zderza się z życiem

"Ta książka to nie tylko opowieść o podróży do pięknej, czasem groźnej, porywającej, a czasem przeklętej Amazonii. Faktycznie to opowieść o wyprawie przez życie dwojga ludzi, z których jedno realizuje swoje marzenia, a drugie rozumie i czuje, jak ważne jest, by to marzenie się spełniło nawet jeśli wiąże się ono z rozstaniem na jakiś czas, niepokojem i tęsknotom. Poznawanie przez Rafała Amazonii jest fascynującą przygodą, pomieszaną z nowymi ciekawymi doświadczeniami, niebezpieczeństwem i pewną dozą ryzykanctwa, ale nie byłoby pełne, gdyby nie to, co jest ważne, o ile nie najważniejsze dla każdego podróżnika - świadomość, że jest miejsce, do którego powróci i w którym czekają na niego najbliżsi". Piotr Chmieliński "...spotyka się tam, gdzie się dotarło, przede wszystkim to, co się ze sobą, to znaczy - sobą, przywiozło. Jeżeli przywiozło się sobą niewiele- tylko niewiele się w drugim końcu świata spotyka. I tu nic nie pomoże". Edward Stachura

Informacje dodatkowe o Amazonia. Piekielne piękno. Kiedy przygoda zderza się z życiem:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Davenport
Data wydania: 2015-02-17
Kategoria: Podróżnicze
ISBN: 978-83-941356-0-7

Kup książkę Amazonia. Piekielne piękno. Kiedy przygoda zderza się z życiem

Amazonia. Piekielne piękno. Kiedy przygoda zderza się z życiem - opinie o książce

Avatar użytkownika - wdowa86
wdowa86
Przeczytane:2015-09-09, Ocena: 4, Przeczytałam, 26 książek - 2015 , Mam, Podróżnicze,