Angielski Kryminał z samouczkiem dla początkujących A Good Neighbour

Jeśli na myśl o wkuwaniu angielskiego słownictwa i regułek gramatycznych zaczynasz kompulsywnie ziewać, Kryminał z samouczkiem A Good Neighbour to zestaw idealny dla Ciebie!

Książka (280 str.) + audiobook (85 min.) czytany przez native speakera to:

- trzymająca w napięciu akcja

- tłumaczenie nowych słówek i zwrotów na marginesie - sprawdzasz znaczenie, nie odrywając się od książki

- solidne podstawy gramatyki, którą poznajesz przy okazji lektury

- blisko 200 ćwiczeń, dzięki którym utrwalasz nowo poznany materiał

- dla początkujących i znających podstawy - poziom A1-A2

Samouczek z kryminałem to niekonwencjonalny kurs skierowany do młodzieży i dorosłych rozpoczynających naukę lub podejmujących ją po przerwie. Praca z kursem pozwala poznać współczesne słownictwo (Real English) oraz konstrukcje gramatyczne w kontekście, czyli w sposób najbardziej naturalny i sprzyjający zapamiętywaniu.

Książce towarzyszy audiobook z tekstem opowiadania zinterpretowanym przez profesjonalnego lektora - Brytyjczyka oraz nagrania słówek, które poznajesz z samouczkiem.  Słuchając płyty, doskonalisz rozumienie ze słuchu i uczysz się prawidłowej wymowy.

Zabójczo skuteczne połączenie - przyjemność lektury + solidny trening gramatyczno-leksykalny!

Informacje dodatkowe o Angielski Kryminał z samouczkiem dla początkujących A Good Neighbour:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2015-05-27
Kategoria: Języki obce

Kup książkę Angielski Kryminał z samouczkiem dla początkujących A Good Neighbour

Angielski Kryminał z samouczkiem dla początkujących A Good Neighbour - opinie o książce

Avatar użytkownika - SaraNunia
SaraNunia
Przeczytane:2015-05-31, Ocena: 2, Przeczytałam, Mam,
Angielski thriller prawniczy A Tainted Legacy
C.S. Wallace0
Okładka ksiązki - Angielski thriller prawniczy  A Tainted Legacy

Giulia wraca do Zurychu, by uporządkować sprawy kancelarii swojego ojca, po jego tajemniczym samobójstwie. Nieznane dotąd fakty, podejrzani klienci...

Dangerous Games. Angielski z ćwiczeniami. Powieść dla młodzieży Wyd. 2
C.S. Wallace0
Okładka ksiązki - Dangerous Games. Angielski z ćwiczeniami. Powieść dla młodzieży Wyd. 2

Co może wydarzyć się w trakcie lotu? Przeczytaj Dangerous Games, sprawdź, czy bohaterom uda się uratować z upiornego escape roomu i wznieś swój angielski...