ASP.NET MVC 4. Programowanie

Wykorzystaj potencjał ASP.NET!

Platforma ASP.NET to główny konkurent języka Java w zakresie tworzenia aplikacji internetowych oraz zaawansowanych stron internetowych. Jej autorzy zadbali o to, aby każda kolejna wersja ułatwiała pracę programistom w coraz szerszym zakresie. Programiści to doceniają i ASP.NET znajduje się wśród języków najczęściej wybieranych przy tworzeniu zaawansowanych projektów.

Jeżeli chcesz w pełni wykorzystać potencjał ASP.NET MVC 4, przyda Ci się wyjątkowa książka. Ta, którą trzymasz w rękach, bez wątpienia taka jest! W trakcie lektury poznasz niuanse architektury MVC oraz dowiesz się, jak tworzyć sieciowe API. Ponadto wykorzystasz Entity Framework do wydajnego korzystania z baz danych oraz zaznajomisz się ze sposobami na równoległe przetwarzanie żądań. Szczególną uwagę powinieneś zwrócić na rozdział poświęcony zapewnieniu jakości — wykorzystanie testów automatycznych znacząco ułatwi Ci życie! Książka ta powinna trafić na podręczną półkę każdego programisty ASP.NET!

Sięgnij po tę książkę i: poznaj wzorzec MVC stwórz zaawansowane Web API zobacz, jak uatrakcyjnić Twoją aplikację dzięki technologii AJAX zbuduj bezpieczną aplikację zbuduj system testów automatycznych oraz ciągłej integracji

Poznaj i wykorzystaj możliwości ASP.NET w Twoim projekcie!

Informacje dodatkowe o ASP.NET MVC 4. Programowanie:

Wydawnictwo: Helion