Atlas przygód zwierząt

ZAPRASZAMY DO NIEZWYKŁEGO ŚWIATA DZIKICH ZWIERZĄT!  OTO BOGATO ILUSTROWANE KOMPENDIUM WIEDZY O PRZYRODZIE, DZIĘKI KTÓREMU POZNASZ NAJODWAŻNIEJSZE ZWIERZĘTA ŚWIATA.

Prześledź MAPY SIEDMIU KONTYNENTÓW i odkryj, co robią zwierzęta, aby przetrwać kolejne pory roku. Zdecyduj, czy chcesz popłynąć z NARWALAMI w niebezpieczną podróż przez lodowce w poszukiwaniu pożywienia, wychowywać dzieci z ORANGUTANAMI na Borneo czy uprawiać wspinaczkę górską z PANDAMI w Chinach. W którąkolwiek podróż wyruszysz, czeka cię niezapomniana przygoda w jednej z czterech stron świata.

Zobacz ponad 30 scen z życia zwierząt. Dla młodych poszukiwaczy przygód każda strona jest okazją, by odkryć setki szczegółów i przyswoić sobie mnóstwo wiadomości.

Emily Hawkins jest pisarką i redaktorką, autorką ,,Oceanologii", która została bestsellerem ,,New York Timesa".  Ukończyła Nottingham University, mieszka z rodziną w Winchester.

Pochodząca z Australii Rachel Williams studiowała kreatywne pisanie, później została autorką, redaktorką i wydawcą książek dla dzieci.

Lucy Letherland ukończyła Manchester School of Art (Ilustracja i Animacja), mieszka w Londynie. Jej prace są pełne humoru, akcji i szczegółów. Tworząc je, łączy rysunek ręczny z techniką cyfrową.

Informacje dodatkowe o Atlas przygód zwierząt:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2017-03-15
Kategoria: Edukacyjne
Tytuł oryginału: Atlas of Animal Adventures

Kup książkę Atlas przygód zwierząt

Atlas przygód zwierząt - opinie o książce

Rachel Williams0
Okładka ksiązki - Slow Down. Zwolnij. 50 opowieści o przyrodzie, która wnosi spokój do zabieganego świata

Wszędzie wokół nas natura czyni cuda. Każdego dnia, o każdej godzinie tuż obok zachodzą magiczne przemiany. Jednak nie zawsze łatwo je dostrzec. PRZECZYTAJ...

Gabinet zoologii
Rachel Williams0
Okładka ksiązki - Gabinet zoologii

Efektowny album o zwierzętach dziennych i nocnych w dziesięciu fascynujących miejscach na Ziemi. Spójrz przez kolorowe soczewki, aby odkryć ich sekrety...