Okładka - AutoCAD 2011. Pierwsze kroki

AutoCAD 2011. Pierwsze kroki

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2011-05-06
Dodał/a książkę:helion

AutoCAD od lat wyznacza standardy w dziedzinie oprogramowania CAD, a książka Andrzeja Pikonia stanowi pierwszą pozycję, po którą powinien sięgnąć każdy początkujący użytkownik środowiska firmy Autodesk. Dlaczego? Ponieważ znajdzie w niej wszystko, co niezbędne, aby szybko i bezboleśnie rozpocząć swoją własną przygodę z najpopularniejszym programem CAD na świecie oraz gruntownie poznać podstawy programu. To z kolei da mu szansę na dołączenie do grupy specjalistów najbardziej poszukiwanych na rynku pracy.

Jak każdą wielką przygodę, również tę trzeba jednak zaczynać z głową i odpowiednim przewodnikiem. Ogrom możliwości systemu AutoCAD może bowiem oszołomić niejedną osobę, a pokusa skorzystania z łatwych skrótów bywa przyczyną utrwalenia się złych nawyków. Książka "AutoCAD 2011. Pierwsze kroki" pewnie przeprowadzi początkującego użytkownika przez wszystkie mielizny, krok po kroku wprowadzając go w arkana sztuki projektowania wspomaganego komputerowo i przedstawiając najważniejsze zagadnienia w zrozumiały oraz klarowny sposób.

Zastosowana przez autora metoda prezentacji materiału sprawia, że nauka programu jest łatwa i szybka, a co ważniejsze -- bardzo praktyczna. Bez zbędnej teorii, za to przy użyciu konkretnych przykładów będziesz dzięki niej mógł zacząć tworzyć swoje pierwsze prawdziwe projekty i poznawać tajniki systemu AutoCAD 2011.

• Najważniejsze cechy programu
  • Podstawy tworzenia rysunków
  • Układy współrzędnych
  • Sposoby przeglądania dokumentacji
  • Modyfikowanie obiektów
  • Narzędzia do rysowania precyzyjnego
  • Kreskowanie, linie i napisy
  • Wymiarowanie obiektów
  • Malarz formatów i menedżer właściwości
  • Korzystanie z warstw i bloków
  • Drukowanie projektów

Przekonaj się sam, dlaczego książki z cyklu "AutoCAD. Pierwsze kroki" są standardem w procesie nauki projektowania z wykorzystaniem tego systemu.