Babski wieczór

Mistrzyni ciętej riposty!

Połącz pół kieliszka zdrady z kilkoma kroplami furii, dodaj garść poczucia humoru i pozytywnych emocji. Mocno wstrząśnij i spróbuj pysznego koktajlu o nazwie Babski wieczór!

Ten majowy wieczór zapowiadał się zupełnie zwyczajnie. Grace pracowała nad wpisem na bloga. Jej życie wyglądało tam tak efektownie i kusząco! A idealny mąż wiedział, co robić, żeby Świat według Grace przynosił jak największe zyski.

Gdyby ktoś jej powiedział, że tego wieczoru wjedzie ukochanym kabrioletem męża do basenu… na pewno by nie uwierzyła! Tak samo jak w to, że przyłapie go na zdradzie z własną asystentką.

Grace zmaga się z frustracją, a złośliwy sędzia wysyła ją na przymusową terapię dla eksmałżonków. Brzmi strasznie!? Na szczęście te spotkania zamieniają się w babskie wieczory i poprawiają nastrój lepiej niż niejedna sesja terapeutyczna. Grace z nową energią zaczyna wszystko od początku. Coś podpowiada jej, że nie warto bać się zakrętów.

Babski wieczór niczym doskonały toast w gronie przyjaciół daje pewność, że cokolwiek się zdarzy, Ty i tak wyjdziesz na prostą!

Informacje dodatkowe o Babski wieczór:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2017-02-16
ISBN: 978-83-240-2693-7

Kup książkę Babski wieczór

Babski wieczór - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2017-09-11,

Książka może nie jest wielkim arcydziełem ale jak dla mnie jest bardzo fajna. Jest lekka, śmieszna, romantyczna intrygująca... Co najważniejsze autorka dała nam 588 stron fajnych historii można sobie poczytać. Na pewno nie jest to książka która jak się wczytasz to już sie kończy.. dla mnie za ilość stron ( "lekkich stron") wielki plus.

Grace i jej perypetie.. sesje terapeytyczne dla ludzi rozwodzących się. Smutne historie ale i też nowe początki. Miłość.. Złość... Gniew... Nowy początek...

Polecam książkę bo można się pośmiać, wciągnąć w intrygę.