Becoming Alpha

Tessa McCaide ma niesamowity talent do pakowania się w kłopoty. A dla dziewczyny mającej wizję, nie jest łatwym ignorowanie tego, co widzi. Na szczęście Tessa i jej rodzina opuszczają Californię i przeprowadzają się na drugi koniec kraju, pozwalając by zostawiła za sobą reputację "Walniętej Tessy". Ale nie wiedziała, że pocałowanie nieodpowiedniego faceta w jej nowym miasteczku w Texasie, postawi ją w obliczu dużo większych kłopotów. Takich jak uczęszczanie do St Alibe tajnej szkoły dla wilkołaków. Nawet jeśli ten nieodpowiedni facet przez przypadek zmienia ją w w "jednego" z nich i zmusza ją do chodzenia do najdziwniejszego liceum w jej życiu, Tessa nie może nic poradzić na rosnące zainteresowanie tajemniczym Dastienem Laurentem. Kiedy wampiry atakują St Alibe i jej wizje wskazują wroga, Tessa uświadamia sobie, że kłopoty z chłopakiem i nowoodkryte wilkołacze tendencje, mogą być najmniejszymi z jej problemów.

Informacje dodatkowe o Becoming Alpha:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2013-12-17

Kup książkę Becoming Alpha

Becoming Alpha - opinie o książce

Avatar użytkownika - gemmabe
gemmabe
Przeczytane:2015-06-22, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Pojutrze egzamin a ja siedzę i czytam. Zła Monika. Ale trudno mi było oderwać się od tej książki. Fabuła za bardzo mnie wciągnęła. Tessa- jedna z ciekawszych postaci jakie ostatnio miałam okazję poznać. Dziewczyna obdarzona darem wizji staje się wilkołakiem.. Co mogłoby pójść źle? Wszystko. Dastien, chłopak przez którego utknęła w wilkołaczym bagnie, przyprawia Tess o szaleństwo. Z jednej strony złość z drugiej miłość. Cudownie. Bogactwo postaci drugoplanowych jest absolutnie wspaniałe. Pan D., Chris, Meredith... Nawet Donovan! Wszyscy sprawiają, że fabuła nie jest nudna i monotematyczna. Brawo. Chcę następną część. Ale egzamin. Impas.